anemia   13-04-2012, 16:51
#1
Witam,
mam na sprzedaż kasetę Shimano XTR w wersji M970 32-11.
Koronki od 28 do 32 nie były używane lub były używane sporadycznie. Ogółem przebieg kasety jest minimalny i jest mniej więcej 150-200km. Nie trenowałem na niej, nie była katowana w ciężkich warunkach(błoto itp). Była używana jedynie w Puławach i na globusie xc. Tylko raz była użyta na maratonie i to na dodatek suchym, bez deszczu itp.

Wydaje mi się, że powinna przyjąć łańcuch. Jak nie to załóż i zrób kilka kilometrów a się powinno rozejść, nie wiem. Chyba każdy kto się zna na tym sprzęcie jasno widzi co jest na fotkach, starałem się zrobić dokładne zdjęcia koronek, nigdzie nie ma nic połamanego ani uszkodzonego itp itd.
Kaseta była kupiona w Marcu 2011 w sklepie za kwotę 528zł.
Sprzedaje tylko z powodu przerzucenia się na 11 biegow. Troche mi jej szkoda sprzedawać ale potrzebuje kasy!

WAGA: 214gram.
Cena jaka mnie interesuje to 100zł. (nigdzie tak tanio nie dostaniesz tak dobrego sprzętu)
W grę wchodzi odbiór osobisty na terenie Świdnika, w ostateczności Lublina.

WYSTARCZY JĄ UMYĆ, ZAŁOŻYĆ NA BĘBENEK ! łańcuch powinien się przyjąć więc możesz wystartować na każdych zawodach!! KUPUJESZ TO CO JEST NA ZDJĘCIACH!!!

REAL FOTO:

Zdjęcia
gelos   13-04-2012, 17:22
#2
hej, ja bym wziął M970, mieszkam w Świdniku, więc nie będzie problemu z odbiorem

Grzegorz
anemia   13-04-2012, 17:27
#3
Witam,
są już 4 osoby chętne. Napisz na priva lub gg kiedy miałbyś czas na spotkanie i mógłbyś sobie ją zobaczyć i ew. sfinalizować transakcję.

Edit:

Gdyby kaseta została kupiona wrzucę od razu wiadomość na forum.


moj nr tel to 609803155


EDIT #2:

KASETA SPRZEDANA
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.