Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.06.2012 Lublin MAZOVIA MTB
#31
BromasS napisał(a):Ja jadę

Przejechałeś trasę? Jak wrażenia?
Odpowiedz
#32
Przejechałem mega. Ogólne wrażenia dobre. W lesie trochę wody i błota a tak na reszcie trasy w miarę sucho było. Na całej trasie są praktycznie 2 podjazdy i to w okolicy Bychawy. Pierwszy jest ciekawy wjeżdża się po lepiącej do wszystkiego glinie. Było sucho a opony i tak były całe oblepione po deszczu pewnie będzie dużo ciekawiej. A i w jednym miejscu jedzie się po polu bo komuś było mało i na drodze zasiał roślinki (No chyba że drogę pomyliłem). I w którejś Bychawce tuż przy trasie uśmiechały się do mnie czerwone truskawki. Poza tym miejscami trawa do pasa, drzewa na drodze i na końcowych kilometrach jest tak zarośnięty kawałek terasy że prawie przejechać się nie da, ale to chyba uprzątną do niedzieli.
Się gra się ma...
Odpowiedz
#33
Dzięki, dzięki Zwłaszcza za info o glinie.
Odpowiedz
#34
Po starcie jest podjazd pod Żeglarską ;-)
Odpowiedz
#35
BromasS napisał(a):lepiącej do wszystkiego glinie

Trzeba się bać tej gliny? Duże tego będzie na trasie bo opadów nadają sporo do niedzieli.
Odpowiedz
#36
jak góral nie przejdzie przeglądu do niedzieli, to jadę Dahonem.
Odpowiedz
#37
Opady mają się skończyć w piątek (wg dzisiejszej porannej prognozy), a później ma być sucho i ciepło.

Ja tam nie doświadczyłem gliny, a błoto było straszne przy widelcu z prześwitem 2cm. Nie ma lipy.
Odpowiedz
#38
to ja chyba zmienię moje traktory, bo się zapchają i zablokują :-P
Odpowiedz
#39
jak wrażenia po ...Mi się podobało tylko ten koszt... 100 zł :-?
Odpowiedz
#40
Mnie się podobało bardzo. Fajniej niż na Skandii. W końcu terenowy wyścig na górali zaliczyłem.

Z wyniku jestem bardzo zadowolony. Trasa była taka, że na mecie wyglądałem jak po wyścigu terenowym. Byłem zmęczony i padałem, wszystko tak jak trzeba.

Szkoda, że aż 70/80PLN + 20PLN chip, na Skandii dawali więcej za tę cenę.

Jakby ktoś chciał pełną relację z mojego objazdu to zapraszam: http://qavtan.wordpress.com/2012/06/17/ ... rwca-2012/

Dlaczego było tak niewielu reprezentantów Rowerowego Lublina? Panie, Panowie, pomarańcz i czerń na start!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości