Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.06.2012 Lublin MAZOVIA MTB
#41
no trochę osób było, tylko nie koniecznie w koszulkach RL :-P
trasa fajna, dużo błota, dzięki któremu nadrabiałem na zatorach. Dobrze, że w końcu udało mi się ukończyć jakiś maraton Tongue
No i wygrałem damskie gacie w losowaniu :-D :lol:

A co do ceny, to ja załapałem się na ostatni dzień promocji (przy wpłacie na konto) więc nie narzekam na cenę.
Odpowiedz
#42
jechałem dystans fit i zajęło mi 1:16

najbardziej podoba mi się ta wązka ścieżka na początku, szkoda tylko że ludzie przede mną tak się wlekli, nawet z górki Sad
Odpowiedz
#43
jaka ścieżka? Wink
Odpowiedz
#44
Jest film z przejazdu: http://youtu.be/YGc62bCwigU z dystansu FIT

Podjazdy nie były wcale takie dłuuuuugie jak opisuje to autor :]

Ale zwraca uwagę na coś o czym ja zapomniałem 'zamknięty szlaban', pała z organizacji dla Mazovii.
Odpowiedz
#45
chyba jechałem przez połowę dystansu z tą panią i pane w zielono-białych strojach z początku filmu Big Grin

a chodziło mi o tą ścieżkę która zaczyna się chyba na 1:46

nie mam pojęcia czemu się tak wlekli ;d

PS. mi się udało nawet skonsumować banana zaraz za bufetem mimo piachu chociaż fakt nie było łatwo i kompletnie nie rozumiem umiejscowienia...
w dodatku na pełnym słońcu- ci co jechali z giga pewnie mieli wrzątek

aha i jak dojeżdżałem do szlabanu to z prostopadłej drogi jechała grupa ~~20 rowerzystów którzy drogę pomylili..
Odpowiedz
#46
Ja miałem nie jechać, ale w ostatniej chwili pojawiła się dla mnie deska ratunku i udało mi się wystartować. Startowałem na dystansie MEGA. Faktycznie, macie 100% racje co do tego zakrętu przy szlabanie. Dużo ludzi pojechało w prawo, ja byłem doświadczony o trase z 2010 więc pamiętałem że tutaj trzeba było jechać prosto.. ale oznaczenie było beznadziejne.
Mój czas to 1:58h, ale zaliczyłem mocnego zgona pod koniec, bo się nieźle odwodniłem. Trasa była całkowicie płaska jak stół, w sumie nie przyglądałem się jej zbytnio, po prostu się jechało byle do przodu :evil: :evil: :evil:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości