Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.05 - Skandia w Lublinie
#41
Ja też się zdziwiłem, jak się dowiedziałem, że maraton w Lublinie. Ale nie wybrzydzam. Co roku czekam na ten maraton. Będzie prawie rekreacja, ale jadę. Jeszcze znajomych namawiam, żeby wzięli udział.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#42
Fazi5 napisał(a):Będzie prawie rekreacja, ale jadę.
No to ciśnij mocniej. Utrzymaj na tej trasie średnią 30-35 i wtedy mi powiesz czy to była rekreacja. Wink
Odpowiedz
#43
a ja nie jadę, bo mi się nie chce, bo nie trenuje i nie mam kasy.
to tak, jakby ktoś chciał wiedzieć, dlaczego ja nie jadę Wink hehehee.
Odpowiedz
#44
ja tam jadę podziwiać uroki Karkonoszy ale i jeździć rowerem też tam będę ;-) Trzymam kciuki za wszystkich startujących w Skandii i miejsca na pudle życzę :->
Odpowiedz
#45
też się pojawię ;D
chociaż opony 2,2 i rama 14" będą mi skutecznie przeszkadzały Smile
Odpowiedz
#46
maYkel napisał(a):
Fazi5 napisał(a):Będzie prawie rekreacja, ale jadę.
No to ciśnij mocniej. Utrzymaj na tej trasie średnią 30-35 i wtedy mi powiesz czy to była rekreacja. Wink
Każdy ma swój cel. Ja powinienem wycisnąć 25-30.
Wczoraj przejechałem trasę, wiadomo, że jest łatwa, tylko w lesie w Żabiej Woli jest ścinka drzew i prawie wszystkie ścieżki są zawalone sporymi drzewami.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#47
Nigdy nie brałem udziału w żadnym rajdzie ale na to bym pojechał. Czy ktoś mógł by mi powiedzieć, gdzie i kiedy można się zapisać ? Wiem że dzień przed zawodami, tylko gdzie oni maja w Lublinie siedzibę ?

I mógł by mi ktoś wysłać zdjęcie trasy albo jakiś informator ?
Odpowiedz
#48
Karol masz tutaj wszystko: www.skandiamaraton.pl. Biuro zawodów 26 maja od 16 do 19 i w niedziele od 8 do 10.30 na Placu Zamkowym. Jak potrzebujesz więcej info pisz do mnie na PW.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#49
Zastanawia mnie jeden punkt regulaminu ..
"§ 12. RUCH DROGOWY
1.Skandia Maraton Lang Team będzie się odbywać przy nieograniczonym ruchu drogowym. W miejscach szczególnie niebezpiecznych Policja oraz służby Organizatora ułatwią włączenie się do ruchu."

Jak to wygląda w rzeczywistości ? Trasa jest jaka jest , będą skrzyżowania z sygnalizacją świetlną ...i co na czerwonym Skandia czeka na zielone ? Może ktoś był widział jak to praktycznie jest rozwiązane na tego typu imprezach?

I jeszcze jedno pytanie ..zapisy są 8.00-10.30. Jak będę załóżmy o 9 dam radę się wyrobić z tymi wszystkimi formalnymi kwestiami związanymi z zapisaniem itp ? Będę startował 1 raz, ciężko mi określić skalę zamieszania , które tam będzie ..
Odpowiedz
#50
Na czerwonym/zielonym masz pierwszeństwo. Zapisy trwają dosłownie do 10 minut (jak kolejka to dłużej)
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości