Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.05 - Skandia w Lublinie
#61
marcin0604, ale jaja będą Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: już widzę te mini obserwatorów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#62
przemo napisał(a):tylko pamietaj jeszcze o napisie Prasa TongueBig Grin

Jest, jest. Na plecach.
Swoją drogą liczę na poczucie jumoru u Czesia ;-)
Odpowiedz
#63
Sorki, ale według mnie jest to nie fair zagranie. Nie fair w stosunku do orga i pozostałych uczestników, którzy zapłacili za start. I nie zapłacili tylko za pomiar czasu, ale także, za oznakowanie trasy, jej zabezpieczenie oraz to, że będą mieli się z kim ścigać. A Ty przyjeżdżasz na gotowe i oprócz uwzględnienia Cię w oficjalnych wynikach (nieofijalnie możesz sobie zapamiętać numer kolesia przed Tobą i później zobaczyć, który byś był oficjalnie) i jedzenia korzystasz z wszelkich dobrodziejstw wyścigu.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#64
Ojej Grzesiu, ale las i drogi są dla wszystkich, a zdaje się, że wyścig odbywa się przy niegoraniczonym ruchu drogowym, więc zarówno cykliści jak i org musi się spodziewać takich wybryków. Również ja z nieukrywaną radością nie zapłacę tych 70, bodajże, złotych opłaty startowej i chętnie się przewlekę przez to medio :-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#65
Ale na pewno nie przesadzasz? Grzesiu? W życiu też jesteś takim legalistą? ;-)
I jeszcze zapytam o te dobrodziejstwa :lol:
Odpowiedz
#66
Trasa niby dziadowska, ale jak za darmo przejechać to nagle się okazuje zajebista. :lol:
Oj Panowie, stare chłopy a manewry robicie jak dzieci.
Odpowiedz
#67
To tylko Ty powiedziałeś. Ja nie. Sam byś wykonał taki manewr tylkoo po prostu na to nie wpadłeś. Więc bez przesady.
Odpowiedz
#68
marcin0604 napisał(a):To tylko Ty powiedziałeś. Ja nie.
Nie dalej jak w zeszły wtorek nabijałeś się że trasa to dziadostwo i powinni przez kalinę puścić. Ja bym nie jechał jakby mi się trasa tak bardzo nie podobała.

marcin0604 napisał(a):Sam byś wykonał taki manewr tylkoo po prostu na to nie wpadłeś. Więc bez przesady.
Heh Machiavelli się znalazł. Nie, nie wykonałbym - nie jestem taki dusigrosz. Jakbym nie chciał jechać to bym nie jechał. A jak chcę to płacę.

Ale to nie moja sprawa, mnie to nie gorszy tak jak Grześka. Bawcie się dobrze i wysokiego miejsca życzę :lol: . Ja tylko tak sobie wirtualnie pokiwałem głową z politowaniem. :mrgreen:
Odpowiedz
#69
Dlaczego większość imprez rowerowych odbywa się po południowej stronie lublina a nie północnej ? wiem las..., ale dolina ciemięgi ma więcej zróżnicowanego terenu. Zawsze startowałem w Nałęczowie, ale Lublin tu gdzie mieszka większość rowerzystów woj. Lubelskiego i może sobie pojeździć po tej trasie... słabo....
Fakt organizacja imprezy kosztuje, rozumiem org.
życzę powodzenia wszystkim uczestnikom legalnego startu Scandi.
Odpowiedz
#70
Ależ naturalnie. Czegoś nie chcesz zrozumiec. To ci podsunę pod kurierski nosek: nie uważam tej trasy za trasę cyt. "zajebistą". A chcę pojechac i owszem. Co do Twojego poruszającego wyznania, że nie jesteś dusigroszem to chcę Ci powiedziec, że "a co mnie to obchodzi?" Jeśli to sugestia w moją sttronę jakobym był dusigroszem to zapytam: znasz mnie na tyle by walic mi takimi sugestiami? hmm? Czy może nie styka ci tu wyobraźni, Majkelu? ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości