Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.05 - Skandia w Lublinie
#1
W tym roku Skandia zamiast Nałęczowa startuje z Lublina. Szkoda, że termin pokrywa się z Nowinami w ŚLR ;/

http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35644, ... inie_.html
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Jeszcze kilka dni temu na stronie imprezy był wpisany Nałęczów i wrzucona mapa trasy. Ciekawe kto jest odpowiedzialny za tą zmianę?
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#3
Zobaczymy. W poniedziałek mają być w Lublinie i wybiorą jakąś trasę.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#4
Kilka dni temu Jacek z Toro mi mówił, że będzie w Lublinie. Chyba się po prostu nie dogadali z władzami Nałęczowa hehe Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Pewnie jak zwykle w takich sytuacjach poszło o $$$. Trochę szkoda. Jakoś nie widzę możliwości poprowadzenia fajnej trasy w Lublinie. Stary Gaj to jednak nie to samo.
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#6
Dlatego mniejszy ból będzie jechać na ŚLR Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Ogólnie ŚLR dał mocno "dupy" w kilku imprezach więc nie wiem czy to mniejszy czy większy ból ... o ile coś się poprawi w tym roku. Więc nie wiem czy wystartowanie w Skandi nie będzie sensowniejsze :->

BTW Grzesiek kupujesz górala skoro piszesz o jechaniu na ŚLR?
Odpowiedz
#8
Jeżeli rozmawiamy o MTB to tu dylematu nie ma żadnego, wręcz przeciwnie, prosta sprawa - Nowiny.
Rower górski służy do jeżdżenia w terenie i po górach, od ścigania się po asfaltach są rowery szosowe. Pod względem trasy, Nowiny "wciągają nosem" cały cykl Skandii razem wzięty. Przeniesienie imprezy do Lublina działa tylko na jej niekorzyść.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#9
Trasy jak nie było tak niema. A zostało niecałe 2 tygodnie.
Łukasz
Odpowiedz
#10
suchy napisał(a):Trasy jak nie było tak niema.
A no głucho wszędzie, co to będzie... Wink

Za to profile do Nowin już są. Master 72 km i 2043 w pionie Big Grin Na Skandii to pewnie nawet 1/10 tego nie będzie, więc szkoda zachodu Big Grin

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości