Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.05 - Skandia w Lublinie
#31
Dobrze piszesz, jest różnica. Tylko, że ja się ścigam dla własnej satysfakcji a nie ze względu na oprawę. Co mi po profesjonalnym pomiarze czasu? Ja i tak tego nie odczuję :roll: I powiem jeszcze, że w sumie od długiego czasu planowałem ten start ale jak usłyszałem o trasie to stwierdziłem, że ewentualnie za darmo :lol:
Odpowiedz
#32
Wchodzimy teraz w kwestie filozoficzno-subiektywne. Ścigasz się dla własnej satysfakcji? Ja też. Taką samą satysfakcję da ci przejechanie trasy samemu bez pomiaru czasu, czy ścigając się w dużej grupie, wyprzedzając, będąc wyprzedzanym, etc? Bo dla mnie to dwie różne rzeczy. Zupełnie inna jazda. Ale skoro dla ciebie to bez różnicy - samemu czy w grupie w atmosferze wyścigu - to rozumiem.

Ja sobie wystartuję, bo blisko. Parcia na ściganie mam wystarczająco żeby dać te 6 dych, ale nie aż tyle żeby jeździć po Polsce z rowerem i szukać dobrej trasy. Wink
Odpowiedz
#33
Maykel, zabierasz kij na start? Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#34
Cytat:Maykel, zabierasz kij na start? Tongue
He he
Odpowiedz
#35
he he he
Odpowiedz
#36
Mnie właśnie zgłoszono na grand fondo.. <hahaha>
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#37
Uu, a chciałem wystartować, niestety idę na wesele w ten weekend, życzę powodzenia !!
Grzegorz
Odpowiedz
#38
Ja planuję sie pojawic.
Sky is the limit..
Odpowiedz
#39
Szosówką nie polecam, dupa odpadnie.
Jest dużo dróg gruntowych/polnych. Do tego trochę korzeni w lesie.
Przełajem najlepiej chyba lub góralem na wąskich slickach.
Ja będę próbował na rowerze do polo :] kija brać nie zamierzam, hehe, chociaż może, kto wie, mały pokaz w sektorze przed startem :mrgreen:

Na mini to faktycznie 2/3 trasy wypadnie po asfalcie, ale na medio już można pobrykać.
Odpowiedz
#40
qavtan napisał(a):Ja będę próbował na rowerze do polo :]
Kaftan, jak to przejedziesz na polówce z biegami w piaście to rozwalisz system Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości