Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.05 - Skandia w Lublinie
#81
I juz po maratonie.
Trasa może niezbyt niezla, ale zawsze przejechac sie warto, dlatego ze w lubelskiem nie ma zbyt wiele imprez rowerowych na których można się pokazac. Jak na I- szy start w Skandii, cel został osiągniety: średnia 28 - 32 i miejsce moze nie na pudle, ale przy startujacych ok. 570 zawodnikach 198 miejsce to dosyć niezly wynik. Pozdrawiam uczestników i oby więcej tego rodzaju imprez na 'naszych śmieciach'.
Sky is the limit..
Odpowiedz
#82
Gratulacje Rafael ! Może trasa nie była do końca MTB ale wrażenia jak na pierwszy start cudowne, miło się z kimś pościgać. Widziałeś może w lesie tego quada ? on był ze skandii ? bo jak nie to myślałem go dogonię i gałezią ....Było troszkę wypadków na trasie, awarii, np z koła bodajrze u kobiety zrobiła się ósemka Confusedhock: ..mój sprzęt wytrzymał. No i ci z czarnymi numerami ..co za kolesie , jedziesz ok 26-28 , słyszysz lewaaa i mija cię na lajcie w lesie hehe
Co do średniej coś tu kręcisz ;-) , ja miałem na liczniku 26 km a byłem 151, no chyba że nie miałeś licznika. W naszej kategorii sklasyfikowanych było 308 osób ..Coś 3 czerwca ma być nad zalewem , chyba znów się skuszę , jak dojdę do siebie
Odpowiedz
#83
Iron79 napisał(a):No i ci z czarnymi numerami ..co za kolesie , jedziesz ok 26-28 , słyszysz lewaaa i mija cię na lajcie w lesie hehe
Sorry :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Trasa fajna, szybka. Na drugim kółku mocno mnie wytrzęsło. Ale dojechałem, Trzecie miejsce w M1 na 88km. Więc, było bardzo bardzo git!

SZACUN dla Qavtana za przejazd na BIKE POLÓWCE! Big GrinDD Jak się chce, to można!
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#84
Kilka moich fotek ze startów poszczególnych grup, może ktoś się rozpozna. Na jednej kawałek Kaftana się załapał. Widziałem jeszcze Żwirka i Faziego, ale akurat tych momentów nie uchwyciłem.
Gratki Iwo za podium :-D
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#85
Nie rozumiem tylko jednego u organizatorów. Powiedzieli ,że prawo startu mają osoby jadące na rowerze górskim i że osoby na przełajówkach nie będą klasyfikowane. Dodam ,że powiedzieli to godzinę przed startem, co by było gdyby ktoś przyjechał z Gdańska lub Szczecina ? W takim razie osoby na rowerach trekkingowych też nie powinny zostać klasyfikowane bo nie są to rowery górskie. Co lepsze koleżanka zajęła drugie miejsce na MINI w swojej kat. , też jechała na przełajówce i została niesklasyfikowana, a jakaś inna osoba też na dystansie MINI jechała na przełajówce zajeła coś koło 30 miejsca i została sklasyfikowana. Jaki w tym sens ? Albo wszyscy ,albo nikt.
Odpowiedz
#86
Dobrze się jechało :-)
Pozdrawiam
Odpowiedz
#87
wegoR napisał(a):osoby na przełajówkach nie będą klasyfikowane. Dodam ,że powiedzieli to godzinę przed startem, co by było gdyby ktoś przyjechał z Gdańska lub Szczecina ?

Pewne starsze chyba małżeństwo przydarło aż zza wschodniej granicy. Starsza pani (pi na oko 50-55 lat- big big szacun)cisnęła na przełaju i kiedy chciałem zagadnąc ją na parkingu pod targiem o wrażenia to z chmurną miną odpowiedziała mi "ni panimaju". Wtedy jeszcze nie wiedziałem o tym zarządzeniu ale w jego kontekście zaczynam ją kumac. No na pewno są osoby niezadowolone z takiego obrotu spraw.
Odpowiedz
#88
Winne temu jest lubelskie "cwaniakowanie". Kilku miejscowych mądrali wymyśliło sobie, że na trasie będą zmieniali rowery na szosówkę i mtb. Byłem świadkiem konsultacji organizatorów w tej sprawie, bo to się dotąd nie zdarzyło. W końcu decyzję podjął taki gość z wąsami, chyba ważny, bo wszyscy czekali na jego decyzję. Powiedział, że jak ktoś przyjedzie na szosówce, to go zdyskwalifikuje. Widocznie rozciągnęli to też na przełajówki.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#89
Tak Iron, widzialem tego quada, zdaje się ze był ze Skandii. Licznika nie miałem, ale wyszlo tak ok. 30 :-o Z tą osemką to fakt, sporo było tez innych kolesi z 'problemami szosowymi'.
Sky is the limit..
Odpowiedz
#90
Ważny pan "z wąsami" to sędzia główny. Najważniejszy. Książka wyścigu i regulamin zabrania startowania na rowerach przełajowych. Niestety, jak widać trudno ogarnąć ponad dwutysięczny tłum i dopilnować czy każdy jest fair na trasie. Organizator najlepszy z najlepszych, więc ...spokojnie Panowie Wink
Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości