Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.04 Niedziela 8:00 LKJ KRZCZONÓW-USTAWKA PRYMICYJNA
#11
Peke napisał(a):niedługo będą pacierze odmawiane przed każdą ustawką....
Radwańskiej, Adamkowi czy Kubicy nie przeszkadza pomodlić się przed i po wystepie, więc 90 procentom (statystycznych?) katolików na forum pewnie też to by nie przeszkadzało Big Grin
Wiara to praktyka...
MindEx napisał(a):hm. a może jakiś ksiądz powinien pojechać na tę ustawkę i mszę odprawić w plenerze?
Nie wiem czy wywołany do dyskusji, ale na pewno zainteresowany słowem z tematu odpowiem: tak, owszem, o ile będzie to sensowniejszy czas niż niedziela, gdzie ksiundz w kościele bardziej służy Smile
Pomysł popieram i wraz z Jurkiem będę z Wami duchem Smile
Odpowiedz
#12
Jak ktoś potrzebuje modlitwy nie wiedzę problemu mogę z niem odmówić w końcu byłem kiedyś ministrantem .
Jak będziemy potrzebowali księdza to napiszemy na prv./poinformujemy wcześniej.

To tylko moja pierwsza ustawka("prymicyjna")
a tu się OT/SPAM robić zaczyna.
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#13
Jadę Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
MindEx napisał(a):hm. a może jakiś ksiądz powinien pojechać na tę ustawkę i mszę odprawić w plenerze?
Jeśli ma być jakiś Priest, to proponuję Judas Priest :mrgreen:
A wracając do kwestii merytorycznych, to nie lepiej byłoby spod pętli na Kunickiego?
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#15
mariox napisał(a):Jeśli ma być jakiś Priest, to proponuję Judas Priest :mrgreen:
Hellrider \m/
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#16
mariox napisał(a):A wracając do kwestii merytorycznych, to nie lepiej byłoby spod pętli na Kunickiego?

Niech zostanie tak jak jest nie zmieniamy miejsca ustawki
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#17
No to niestety już po promocji :122,99 km- minęło i czy wróci zależy od nas, ja "ofkors" zapisuję się w ciemno do Krzyśka, jak nie będę pracował. A było nas czterech i wróciło czterech. Upał, upał, no i te podjazdy..., ognisko było , ale bynajmniej nie grzaliśmy się przy nim , tylko w cieniu z zaciekawieniem słuchaliśmy opowiadań Mariusza.
Odpowiedz
#18
Jakich znów opowiadań, przecież tak mnie przegoniliście, że padłem (co widać na jednym z załączonych obrazków z imprezy... yyy... ceremonii prymicyjnej :mrgreen: ).
W słońcu, w kurzu i pod wiatr, do tego szybcy jeźdźcy - chyba jutro odpocznę od roweru i będę uzupełniał sole mineralne ;-)
Trasa + kilka fotek KLIK
Dzięki Panowie i do następnego
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#19
Dziękuję tym którzy mi zaufali i objechali prymicja zaliczona fotki poniżej :
https://plus.google.com/photos/10212323 ... 0153069121
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#20
Ustawka prymicyjna bardzo udana. Dużo jazdy w terenie, sporo górek i dobre tempo. Była też zasłużona przerwa regeneracyjna :-D .
Dzięki Panowie za jazdę i do zobaczenia na sobotniej wycieczce po mamrota.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości