Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KFIAT_środa_02.05.2012_Lukoil_godz.16.30
#11
bezpieka napisał(a):co z tego że różnica wzniesień prawie żadna.
Jeśli prawie żadna to w czym w ogóle problem? Następnym razem zastanów się czy twój post wniesie coś sensownego do dyskusji, bo jak na razie to popisałeś się tylko znajomością trudnego słowa, ale wyszło trochę jak w tym dowcipie: "- Mamo: umiem pisać! - A co napisałeś? - Nie wiem, nie umiem czytać".

A odnośnie do tematu: dzięki Monika za zaproszenie, będę Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
postaram się przyjechać :-D
Odpowiedz
#13
Widzę że godzinę chyba przesunięto z 15:00 na 16:00. A jest szansa że poczekacie 15-20 min?
Kończę zazwyczaj punkt 16:00 na Zana, potrzebuję tych kilku minut aby wyciągnąć rower z bagażnika i stoczyć się z górki na Lukoil Smile
Odpowiedz
#14
Jeszcze nic nie było przesuwane. To może faktycznie umówmy się na 16.30 ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#15
Monika napisał(a):Jeszcze nic nie było przesuwane. To może faktycznie umówmy się na 16.30 ;-)

Już lepiej :-D . Gdyby nie było mnie o czasie to nie czekać, dogonię (mam nadzieję)
Nikt nie pisze o lampkach, ale pewnie dojedziemy przed zmrokiem.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Inauguracja kfiatowa zakończona niepowodzeniem- nie namówiłem "swoich babek(3)" do wyjazdu i musiałem nadrabiać chociaż"kłapaniem" za nie.
Piękne kwitnące jabłonie ,super pogoda i miła atmosfera zachęca do takich wycieczek.
Dzięki i do następnego.
Odpowiedz
#17
endriu68 napisał(a):musiałem nadrabiać chociaż"kłapaniem" za nie.
Piotrekgp Ci chyba tego nigdy nie zapomni Big Grin
Dzięki wszystkim za jazdę, dla mnie było zdecydowanie za wolno, dawno się tak nie zmęczyłem Smile Ale atmosfera git, więc i w tym sezonie postaram się zaglądać regularnie Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#18
KermitOZ napisał(a):
endriu68 napisał(a):musiałem nadrabiać chociaż"kłapaniem" za nie.
Piotrekgp Ci chyba tego nigdy nie zapomni Big Grin

Pamiętliwy nie jestem :evil: ale Andrzej lepiej niech uważa 8-)

A tu kilka zdjęć ode mnie:
https://picasaweb.google.com/piotrekgp. ... 20512Kfiat
Odpowiedz
#19
Dzięki wszystkim za Kfiatową ustawkę, pogoda sprzyjała i atmosfera oczywiście też. Szkoda tylko że tak mało kobietek, myślę że następnym razem więcej nas przybędzie :-)
Odpowiedz
#20
Pierwszy KFIAt w tym sezonie był bardzo kwiatowy, słoneczny i pachnący ;-)

Zebrało się nas około 17 osób, w tym 4 kobitki, tempo jak zapowiedzi głosiły kfiatowe :-D

Dzięki wszystkim za świetną atmosferę i trzymanie spacerowego tempa (wiem, że dla niektórych za wolno, ale taki urok Kfiatów, że ma być wolno ;-) )

W rankingu najbardziej kfiatowych uczestników KFIAta wygrywa dziś Radek

A zakończenie Kfiata co dla niektórych bardzo bzowe :mrgreen: dzięki!

Kilka fotek ode mnie
orientuj...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości