qavtan   27-04-2012, 09:53
#1
Cytat:Organizator wyścigu “HETMAN” Lublin zaprasza na jubileuszowy wyścig “Międzynarodowy Kolarski Wyścig Tandemów o Puchar Marszałka Lubelszczyzny” który odbędzie się w dniach 30.04-03.05.2012 r.

Wyścig składa się z sześciu etapów, trzech ze startu wspólnego, jednego etapu indywidualnej jazdy na czas, oraz dwóch kryteriów ulicznych. Dwa pierwsze starty odbędą się na terenie miasta Lublina i w jego obrębie, a cztery pozostałe na terenie Białej Podlaskiej i okolicach. W sumie zawodnicy będą mieli do pokonania 330 km.

Plan organizacyjny:
29 kwietnia – Przyjazd uczestników w godzinach popołudniowych do HOTELU HUZAR w Lublinie, przy ul. Spadochroniarzy 7. Wyżywienie uczestników jest zagwarantowane od kolacji w tym dniu o godzinie 19.30. W dniu 30 kwietnia po rozegraniu drugiego etapu i kolacji przejazd do Białej Podlaskiej do HOTELU DELFIN przy ulicy Jana Pawła II 11. Dla niezmotoryzowanych organizator zapewnia transport. W imprezie mają prawo wziąć udział kolarskie załogi tandemowe, złożone z pełnosprawnego przewodnika (pilota tandemu) i osoby niewidomej lub słabowidzącej – B1, B2 (zawodnika).

Zawody rozgrywane będą w dwóch konkurencjach:
Osobno w klasyfikacji męskiej i żeńskiej (łączna trasa dla wyścigu w kategorii kobiet około 30% krótsza, o ile zgłosi się do zawodów co najmniej pięć załóg damskich).

Uczestnicy zobowiązani są starować na własnym sprzęcie, w kaskach ochronnych i jednakowych koszulkach. Zobowiązani są także do wylegitymowania się licencją, dowodem osobistym lub paszportem oraz dokumentem stwierdzającym stopień niepełnosprawności (dotyczy zawodników – osób jadących z tyłu). Wpisowe do zawodów określone jest kwotą 120 zł od jednej załogi, które zostanie przeznaczone w całości na nagrody regulaminowe.

Szczegółowe zasady rozgrywania wyścigu i jego program oraz formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie internetowej www.hetman-cycling.eu w zakładce WYŚCIG HTC.

Zgłoszenia do udziału w zawodach przyjmowane będą do 27 kwietnia 2012 r. poprzez wyżej podaną stronę internetową, lub faksem na nr +48 81 443 21 20, oraz pod adresem e-mail <!-- e --><a href="mailto:info@hetman-cycling.eu">info@hetman-cycling.eu</a><!-- e --> podając Imię i nazwisko pilota oraz zawodnika, adres zamieszkania, kraj, numer telefonu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań osobą odpowiedzialną, koordynatorem wyścigu jest Pan Andrzej Góźdź do którego należy kierować wszelkie pytania pod numerami telefonów: tel. +48 81 443 21 20 lub +48 601 963 627.

Pod koniec marca bieżącego roku Zarząd ZKF “OLIMP” podjął uchwałę, na mocy której zobowiązał wszystkich uczestników imprez organizowanych pod egidą OLIMPU do wpłaty na rachunek związku kwoty w wysokości 10 zł za każdy dzień trwania imprezy od każdego uczestnika z osobna. W związku z tą uchwałą proszę przed przyjazdem na wyścig dokonać wpłaty na rachunek OLIMPU stosownych kwot. Dowody dokonania przelewu na rzecz ZKF “OLIMP” obowiązkowo do okazania wraz z licencjami na odprawie technicznej.

Źródło: Ogólnopolski portal internetowy sport-on.info

Gdyby nie informacja o objazdach, nie dowiedziałbym się...

Cytat:W związku z odbywającym się XV Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim Tandemów, Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie ustala objazdy dla autobusów komunikacji miejskiej.

Źródło: Urząd Miasta Lublina

Cytat:W związku z odbywającym się w dniu 30 kwietnia br. w godzinach 16:30 – 18:30 XV Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim Tandemów, Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie ustala objazdy dla autobusów komunikacji miejskiej .
niunia2101   28-04-2012, 07:27
#2
No ciekawe tylko jaką trasą oni będą jechać bo chętnie bym się na to wybrał.

Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
kakao   28-04-2012, 09:46
#3
http://sport-on.info/?p=2453
Na dole strony są załączniki z wszelkimi informacjami - regulaminem, opisem trasy i mapkami Smile

Smile
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.