Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.04 Rajd pamięci żołnierzy Zgrupowania "Zapory"
#41
Kilka zdjęć ode mnie, krótki film i pełen rozmiar zdjęcia grupowego LINK
pozdrawiam :-)
Coraz więcej jeżdżę.
Odpowiedz
#42
Ja rówznież dołączam się do podziękowań za wspaniałą organizację i sam wyjazd ... był to Mój pierwszy rajd z Wami i NA PEWNO nie ostatni ... czekam na następne terminy ... i organizuję coraz większą Ekipę Fanów RL Smile

oto kilka zdjęć by phone:

https://picasaweb.google.com/1067650211 ... directlink

pzdr,
Co Nas nie zabije ...
Odpowiedz
#43
Giggy napisał(a):(...)... i organizuję coraz większą Ekipę Fanów RL Smile

(...)
pzdr,

:-D :-D :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#44
Żyję i nawet jestem w stanie pisać jedną ręką Smile Nie ma tu nawet możliwości zniechęcenia mnie do jazdy, najbardziej martwi mnie fakt, że nie mogę jeździć przez jakiś czas Sad Asia zajęła się mną jak należy łącznie ze strzepywaniem ze mnie pająka. Mam dobrą pamiątkę z rajdu Wink
Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
Odpowiedz
#45
Jako, że Mama ma problem z zalogowaniem się na stronę ( link aktywacyjny nie działa, Jurek podejmij akcję ) przekazuję jej klawiaturę:

Gosia:
Jurek jesteś debeściakiem. Serdeczne dzięki za organizację trasy i opieki nad nami całemu Rowerowemu Lublinowi! Uważam, że rajd był bardzo udany, pomimo wysiłku dawno tak nie odpoczęłam Smile Dzięki serdeczne za atmosferę i proszę o pomoc przy organizacji kolejnych związanych z tym tematem i nie tylko. Jesteście wspaniałą grupą!!!
DZIĘKUJĘ!!! Smile
Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
Odpowiedz
#46
Kilka zdjęć: KLIKNIJ
Miało być więcej w drodze powrotnej ale Asia prosiła o tak spokojne tempo, że miałem jedynie siłę krzyczeć z tyłu gdzie skręcać Smile
Cieszę się, że trasa powrotna się podobała.
I jeszcze mały załącznik (warto obejrzeć w całości) dla przypomnienia tym, którzy byli i dla tych, którzy nie brali udziału w rajdzie: KLIKNIJ
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#47
Bardzo fajny rajd, brawa dla organizatorów ,że krzewią patriotyzm.
Do tej pory na spotkania żołnierzy Zapory, Uskoka czy spotkania upamiętniające Lalka jeździłem samochodem teraz wiem ,że to błąd ;-) bo trzeba jeździć rowerkiem.

Jurek S napisał(a):dystans dtd (pewnie u wszystkich do 70km, więc jak na rozpoczęcie sezonu dla niektórych to całkiem dobrze
Naszej trzyosobowej grupie odłączonej od macierzystej IV grupy wyszło 120km, ale przez żar z nieba czułem się jaklbym przejechał z 200km :lol: .
Odpowiedz
#48
Jakże szczery i adekwatny do tematu demotywator: http://demotywatory.pl/3784399/Nie-wszy ... bie-sprawe Coś mnie wzięło na filozofowanie: przeszłość tworzy przyszłość, nie dajmy się zwariować, doceniajmy, to co inni zrobili dla nas w imię wolności...
PS. wszelkie odpowiedzi na mojego posta będę ignorował (takie zabezpieczenie na ewentualne "antyposty") Po prostu wyraziłem swoje zdanie i nie zamierzam o tym dyskutować.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości