Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.05.2012, godz. 9.30, Nowy most przy Gali
#11
piotr73 napisał(a):jak się okazuję zbyt wolne tempo ustawek rodzinnych , też potrafi zniechęcić ewentualnych uczestników do udziału w imprezie

dlatego są to tzw. "ustawki rodzinne", by KAŻDY uczestnik (niezależnie od wieku i umiejętności) czerpał przyjemność z jazdy, a nie by się zniechęcił już po 1szej ustawce ...
PS. mnie takie tempo nie zniechęca - należy dawać przykład "młodemu pokoleniu lubelskich rowerzystów" :mrgreen: i jeździć z nimi mimo "wolnego tempa".
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#12
To ja za wami samochodem pojadę, póki co mogę tylko pomarzyć Sad
Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
Odpowiedz
#13
Jurek S napisał(a):Podbijanie tematu zawsze w cenie :-D . Oczywiście za owe 20 min doturlamy się na skrzyżowanie Związkowa/Spół. Pracy gdzie mają być Aga i Jakub. A

ja też tam będę czekał ;-) do zobaczenia
Odpowiedz
#14
Widzę, że jestem pierwszy Smile Chociaż już zdążyłem zjeść obiad Smile Wyszło równiusieńkie 62 km Smile Zebrało się nas ok 20 osób Smile Dzięki Jurek za ustawkę Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#15
Droga do Kozłówki dzisiaj była oblegana przez rowerzystów, aż boję się pomyśleć co było na śmieszce. Troszkę do Was się podczepiłem-dzięki i za to.
Odpowiedz
#16
No, niektórzy chyba bardziej zapamiętają drogę :-P niż samą Kozłówkę. Ale gratulacje dla całej ekipy począwszy od 9-cio letniego młodzieńca skończywszy na księdzu Marku. Było dużo wzdychania, potu, (no może krwi to nie), ale wszyscy objechali całą trasę.
Trochę czułem się nieswojo ;-) kiedy odpoczywaliśmy i odpoczywaliśmy w tej Kozłówce - pełna rekreacja. :mrgreen:
Trasa
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
a za chwilę parę zdjęć.
Dzięki wszystkim za mile spędzony dzień.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
endriu68 napisał(a):Droga do Kozłówki dzisiaj była oblegana przez rowerzystów, aż boję się pomyśleć co było na śmieszce

a daj spokójSmile nie dało się jechać tylu niedzielnych kierowcówSmile jedziesz jedziesz a tu nagle zatrzymuje się na środku drogi żeby się napić...
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#18
Trochę zdjęć
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... r-v7SFkQE#
I przy okazji wybaczcie moje pokrzykiwania, ale jeżdżąc chyba najwięcej z dużą ilością uczestników widzę jakie znaczenie ma dyscyplina w grupie.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
po ogarnięciu się, jeej nic to, że moje ramiona są spalone, że wszystko jest w kurzu to było warto wybrać się na tak wspaniałą wycieczkę i te klekoczące boćki :-D Dziękuję Wszystkim i pozdrawiam kolegę w żółtej koszulcę, który pomimo złapanej gumy i wywrotek cisnął naprzód ;-) Tak trzymaj!!Miejsce na pudle w mataronie będzie :-D
Odpowiedz
#20
Ja byłem na chwilkę przy okazji w Kozłówce na wyliczony czas :->

I kilka zdjęć:

https://picasaweb.google.com/piotrekgp. ... 12Kozlowka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości