Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.08 Do źródeł Bystrzycy
#31
marecky napisał(a):perceive na prawdę wielkie uznanie dla twojej kondycji! często sama dyktowałaś zacne tempo
Podpisuję się pod tym obiema rękami :!: :-)

Wyjazd RE-WE-LA-CJA.
Bawiłem się jak dziecko. Pierwszy raz pływałem na tratwie i w tak zimnej wodzie :-P
Jak Jurek napisał - ta trasa musi być wpisana na stałe do kalendarza.
Dzięki za prowadzenie po szlaku. Mogłem sobie pozwolić na beztroskie pedałowanie nie zważając gdzie jestem :-D
Jak padło hasło o wodzie, to zabezpieczyłem się przed wyjazdem w bieliznę na zmianę, więc mogłem sobie pozwolić na kąpiel :-) Szkoda, że nikomu innemu nie wpadło to do głowy, bo poprzednie wyjazdy z kąpielami były wspaniałe :-)
Doborowa ekipa, atrakcje na trasie - czekam kolejnych tak udanych wyjazdów.
Dzięki wszystkim :-D
Odpowiedz
#32
Nie wytrzymałem i też się w końcu zarejestrowałem na forum. Dzisiejsza wycieczka była wspaniała - mam nadzieję że będzie okazja jeszcze gdzieś razem pojeździć. Jeszcze raz dzięki!

Pozdrawiam,
Paweł
Odpowiedz
#33
Fotki
Odpowiedz
#34
kurde ja też chce tam pojechać ... niestety zdolności do bilokacji nie mam i opuściłam sądząc po fotach ekstra wyjazd ... zatem pytam kiedy powtórka?
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#35
Dziękuje wszystkim za wspólny wyjazd , żeby się nie powielać z poprzednimi wypowiedziami powiem że było nas w sumie 12 osób , w tym jeden rodzynek Sylwia której kondycji niejeden facet może pozazdrościć , pełen respekt!!!, nie sposób też nie wspomnieć o koledze Wieśku , bardzo gorący z niego chłopak wytrzymał kąpiel w lodowatej wodzie , ja zanurzając tylko dłonie czułem że mi palce drętwieją z zimna , a on cały wszedł –prawdziwy twardziel i ma na dodatek zgrabny ….. Sylwia gdyby patrzyła to by na pewno potwierdziła , a co ?a to trzeba było być !, generalnie fajna zabawa fajna trasa , a i jeszcze witam nowego forumowicza KPawła
Odpowiedz
#36
I dziękuję za te miłe słowa :-) jednak daleko mi do tego co chcę w sprawach kondycyjnych osiągnąć, ale takie wyjazdy jak dzisiaj działają niezwykle motywująco :-)
Odpowiedz
#37
Pozbierałem już zdjęcia od Sylwii, Seba i Artura, trochę przesiałem, uporządkowałem i zrobiłem jednolitą historię, którą wrzuciłem na naszą galerię
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#38
hej wszystkim :mrgreen:
na wczorajszym wyjeździe nie byłem ale obejrzałem zdjęcia i pozwolę sobie dodać komentarz : przede wszystkim widzę,że świetna zabawa,a szczególnie Wiesiek - niczym w łaźniach termalnych :mrgreen: :mrgreen: -rozłożony w wodzie ,pozostali też /Marcin szczególnie/ zabawiali się we flisaków i zauważyłem nowe twarze :mrgreen:
Odpowiedz
#39
Mariusz, oj dzieje się, dzieje. A Ty gdzieś bokami ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości