Strony (5):    1 2 3 4 5   
Seb   18-08-2009, 00:08
#21
No to ja jestem na tak i potwierdzam swoją obecność... Tylko czy będę miał z kim płynąć???
Pogoda jaka będzie taka będzie, dla mnie bez znaczenia ale słoneczko byłoby wskazane bardzo :-)

A firma wynajmująca kajaki posiada w asortymencie jedynki? Może by się pokusił o spływ samemu o własnych siłach...??
Ula   18-08-2009, 16:40
#22
Też się piszę :-D , jeśli jeszcze mogę :roll:

"Ty się nie patrz tylko orientuj!"
Bart   18-08-2009, 17:34
#23
Seb napisał(a):A firma wynajmująca kajaki posiada w asortymencie jedynki? Może by się pokusił o spływ samemu o własnych siłach...??
Seb, ja w czasie "przerw' w spływie, testowałem samemu kajak i... jest świetnie :-D !!! naprawdę!!!, kajak jest bardzo szybki i zwinny, możesz śmiało brać "dwójkę" i naginać w "jedynkę" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:., albo najlepiej "kanadyjkę regatową" tp będziesz już całkowicie "wymiatać" na rzece, tylko nie wiem czy będzie Ci się chciało klęczeć na jednym kolanie cały spływ? :-)
Sam chciałbym tak, bo ostatnio mój partner ;-) w parze, strasznie mnie "wyhamowywał :evil: ", ja mimo to chciałem dobrze, no i stało się to co się stało...
Seb   18-08-2009, 18:43
#24
Spokojnie panowie wiem, że się da :-) i to nawet fajnie się płynie samemu w "dwójce" ale ja chciałbym się zapytać o możliwość wynajęcia "jedynki" jeżeli nie ma takiej możliwości pocisnę "dwójką" chyba, że będzie jakaś osoba wolna tzn bez drugiej osoby to w takim razie problemu nie będzie.
Z kajakami czas pokaże jak będzie...
Ciekawe ile nas będzie w ogóle... 9 kajaków naliczyłem więc nieźle 8-)

EDIT:
Trochę faktów znów o mnie:
Są "jedynki" kajaki??
Jak na ostatnim spływie znów będę na miejscu (Józefów), więc czekamy na organizatorów co do miejsca i czasu spotkania.
Nie wiem jak z samochodem ale coś się wykombinuje ;-) i jak trzeba to pewnie jakiś pożyczę na przymus :-)
Tak po za tym to nie mogę się doczekać
kopytkoikolpak   18-08-2009, 20:06
#25
Witam jeżeli nie jest jeszcze za późno to zgłaszam chęć wybranie sie na kajaki, nie mam partnera ani parterki;/ wiec chetnie sie przyłacze jako siłą napędowa. Napiszcie mi jak zamierzacier dotrzec na miejsce i gdzie spędzicie noc.
Pozdrawiam Michał Podstawka

Michał
kopytkoikolpak   19-08-2009, 11:41
#26
Czesć aj na 99% mogę jechać , najchętniej bym sie przytargał rowerem na miejsce startu, tylko jak znam życie to nie bedziemy wracać na miejsce z którego odpłyneliśmy tylko popłyniemy dalej. Chcaiałbym zabrac rower ponieważ bym sobie rano jakiś trening zrobił podgórkeSmile

Michał
Paweł K.   19-08-2009, 12:29
#27
Z powodów rodzinnych odwołuję mój udział w kajakowaniu Undecided. Życzę udanej zabawy!

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Seb   19-08-2009, 14:15
#28
Co do obecności na ustawkach na mnie nie liczcie... Na pewno mnie nie będzie i pozostaje kontakt telefoniczny i informowanie na bieżąco online ;-)
kopytkoikolpak, wszyscy raczej jadą samochodami na miejsce spotkania na Roztoczu. Ty chcesz tam rowerem dojechać z Lublina czy w jakiś inny sposób (pociąg, własne auto, ktoś Cię przywiezie??)
Zresztą przyjedź na najbliższą ustawkę rowerową i dowiesz się wszystkiego czego zechcesz.

P.S. Nie ma kajaków "jedynek"?? :-D
Karola   19-08-2009, 14:59
#29
kopytkoikolpak napisał(a):Chcaiałbym zabrac rower ponieważ bym sobie rano jakiś trening zrobił podgórkeSmile
Jeżeli chcesz jechac rowerem to pamietaj, że w Księżpolu musisz byc na 9 i wtedy rower upchnie się do czyjegoś samochodu o ile właściciel auta się zgodzi, ewentualnie właściciel kajków go zabierze do Wólki.
Na ranne jeżdżenie będzie czas ;-) Na ostatnim wyjeździe kajakowym poszliśmy spac po 2 w nocy, wstaliśmy już po 6 rano :mrgreen: a wypłyneliśmy dopiero po 11 więc jest kupa czasu na rower o ile dobre samopoczucie pozwoli ;-)
Jeżeli chodzi o szczegóły wyjazdu to albo przyjedź na ustawkę albo poczytaj ten wątek lub wątek Kajaki bo tam jest trochę więcej informacji odnośnie noclegu albo pytaj na priva bo większość zainteresowanych zna już wszystkie szczególy więc nie ma sensu ich jeszcze raz pisać.
Najważniejsze jest ubranie na zmianę, śpiwór i karimata.

Seb napisał(a):P.S. Nie ma kajaków "jedynek"?? :-D
Jak sie dowiedziałam, że będzie parzysta liczba osób to nie pytałam o "jedynki" ale jak Ci bardzo zależy to mogę zapytać.

Dzisiaj zarezerwowałam nam osiem kajaków.
Lista: Wawerka, Marcin, Kola, Bart, AugustXneuer, Lee-Fi, Wiesiek plus tajemniczy ktoś, Basia, Tom, Estera, Norbert, Monika, Kopytkoikołpak, Seb i Ja.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
kopytkoikolpak   19-08-2009, 17:00
#30
Bede ok 18 10 pod LKJ ponieważ pracuje do 18 . :-)

Michał
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.