Strony (5):    1 2 3 4 5   
Seb   19-08-2009, 18:29
#31
Karola, jak jest nas parzyście to ja nie widzę już problemu i nie będę już żądał "jedynki" ;-) popłyniemy "dwójkami"
Z upchaniem roweru do mojego samochodu nie powinno być problemu i nie mam nic przeciwko... W końcu własny rower wożę gdzie się da ;-)
kopytkoikolpak   20-08-2009, 11:32
#32
Witam
Z racji że jade rowerem chciałbym prosić o zabranie mi spiworu i karimatki i małego plecaczka. Sprawe z upchniecięciem roweru jest chyba rozwiązana. :-)

Michał
kopytkoikolpak   21-08-2009, 22:56
#33
Czesc Moj nr tel 793 578 321. Powinieniem być ok 9 na miejscu.
Michał Podstawka

Michał
Ula   23-08-2009, 21:26
#34
już po... szkoda bo fajnie było... trzeba tylko rozkminić kiedy można by wydydłać powtórkę... będzie mega impreza na 100 % Wink pozdr. :mrgreen: ;-)

"Ty się nie patrz tylko orientuj!"
Guzi   23-08-2009, 21:35
#35
Dajcie znać czy wszystkie wiosła przetrwały ;-) Ja na wekendzie spływałem Wieprzem i oczywiście trenowalem ewakuacje kajaku - było hardkorowo :-P
marcin0604   23-08-2009, 21:46
#36
Patologia. Konkubinat. Porzucona i odwodniona sunia. Smakosz. Herbatkowy maraton. Turbina na 100%. Wirujące japonki. Serowo cebulowe paluszki. Pytam się grzecznie- czegóż chciec więcej od weekendu?

K jak kajak ;-)

Dziękuju za spływ, dziękuju za przepyszną atmosferę :-D
Seb   23-08-2009, 21:46
#37
Jak zwykle bardzo udany wyjazd. Ekipa zajefajna, miejscówka świetna pogoda niezła, organizacja spływu super, herbata i kiełbaski bardzo smaczne, widoki przepiękne.
Cóż chcieć więcej, żałujcie kto nie był :-)
Dzięki wszystkim.
Pozdrawiam Seb

P.S. Fotki wkrótce
Ula   23-08-2009, 22:04
#38
marcin0604 napisał(a):Patologia. Konkubinat. Porzucona i odwodniona sunia. Smakosz. Herbatkowy maraton. Turbina na 100%. Wirujące japonki. Serowo cebulowe paluszki. Pytam się grzecznie- czegóż chciec więcej od weekendu?

K jak kajak ;-)

Dziękuju za spływ, dziękuju za przepyszną atmosferę :-D

czegóż chciać więcej... hm... Hondy CBR-ki 1100 xx... Basia coś o jakimś suzuki mówiła... a reszta o mlecznej czekoladzie ze sklepu... hehehe <jokeWink>
Bart   23-08-2009, 22:21
#39
Nadydłałem się przez te 2 dni jak nigdy, chciałbym "z tego miejsca podziękować Wam wszystkim i z osobna", ale muszę dojść do siebie bo nie orientuję nic kompletnie i jak by tego było mało - turbina mi padła...

Ps: Orientuj każdy na jutrzejszą ustawkę...
Wieśko   23-08-2009, 22:40
#40
Chciałbym wyznać, że spływ kajakiem niestety nie jest tak szybki jak jazda rowerem i trzeba się trochę namachać wiosłem, żeby dojechać do celu, ale nie o kilometry tu chodziło oczywiście.
To był mój pierwszy wyjazd na kajaki i muszę powiedzieć, że było bezpiecznie, spokojnie i wesoło.
Nie było problemu z tempem, jak na ustawkach. Cisza, wokół zieleń i szumiąca czasami woda rozleniwiały raczej niż pobudzały i jedynie momenty, kiedy trzeba było omijać przeszkody wymagały skupienia. Pełen luz i duża dawka humoru.
Wielkie podziękowania dla wszystkich kobiet, które na miejscu noclegu zrobiły wielką robotę, której ja osobiście nie lubię i wszystkim zaangażowanym w sprawy socjalne.
Fakt, że miałoby się chęć jeszcze raz pojechać z taką grupą na podobny wyjazd niech będzie oceną tego spływu.
Dzięki za towarzystwo i koleżeńską atmosferę :-)
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.