Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kajaki cz. II
#1
Kilka osób pytało mnie już na spływie kiedy zrobimy powtórkęSmile Powtórka z rozrywki odbędzie się 22/23 sierpnia. Spływ zorganizuje nam ta sama firma bo chyba lepszej za tą cenę nie znajdziemy. Nocleg również byłby w Wólce Biskiej. Trasa spływu też będzie po Tanwii tylko popłyniemy już innym odcinkiem (tzn. chyba startować będziemy w Wólce czyli osoby, które były na pierwszym spływie popłyną drugi raz tą samą trasą ale wydłużymy ją).
Dzisiaj zadzwonię i zarezerwuję nam 6 kajaków (to tak wstępnie). Decydować się będzie można do 18 sierpnia (czyli jest jeszcze kupa czasSmile
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#2
TAK! TAK! TAK! ja się piszę!!!! kto chętny do wiosłowania ze mną w parze :-D ?!
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#3
Dzisiaj rozmawiałam z właścicielką kajaków i Pani wymyśliła nam taką trasę.
W sobotę startujemy z Księżpola i płyniemy do Harasiuk. Trasa ta po asfalcie liczy jakieś 20km (tak dla porównania sobotnia trasa ostatniego spływu to było ponad 30km po asfalcie).
W niedzielę startujemy z Wólki Biskiej i płyniemy do Ulanowa do miejsca gdzie Tanew wpada do Sanu (trasa ta po asfalcie to 27km ale na pewno będziemy ją skracać bo przy końcu są podobno duże wiry i jest to niebezpieczne).
Jak łatwo zauważyć spora część tej trasy to powtórka ostatniego spływu ale ponieważ spływ dopiero za 4 tygodnie a dwa razy do tej samej rzeki wejść się nie da to zapraszam :-D

kola napisał(a):Na następny spływ opracujemy lepszą taktykę.
No i to chyba też jest ważne bo łatwiej tą taktykę opracować gdy zna się już pole walki ;-)

Cena się nie zmieniła czyli za dwa dni koszt całej imprezy to 50zł.
Nocleg tak jak ostatnio w Wólce Biskiej.
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#4
Karola napisał(a):W sobotę startujemy z Księżpola i płyniemy do Harasiuk. W niedzielę startujemy z Wólki Biskiej i płyniemy do Ulanowa... Nocleg tak jak ostatnio w Wólce Biskiej.
Hmm... jak w sobotę dopłyniecie do Harasiuk, a macie spać w Wólce Biskiej i stamtąd w niedzielę startować, to będziecie musieli zawrócić. Na szlakach wodnych się nie znam, ale mam małą niejasność :roll:
Odpowiedz
#5
Wieśko napisał(a):Hmm... jak w sobotę dopłyniecie do Harasiuk, a macie spać w Wólce Biskiej i stamtąd w niedzielę startować, to będziecie musieli zawrócić. Na szlakach wodnych się nie znam, ale mam małą niejasność :roll:
Wieśku, to bardzo proste :-D , kto chce i mu mało, to płynie "pod prąd", a kto ma dość, wsiada w auto organizatorów spływu, którzy to zawożą kajakarzy, w tym przypadku, do Wólki.
Jasne? :lol:
Odpowiedz
#6
Jak nie, jak tak :-D
Odpowiedz
#7
hejSmile
ja też sie dopisuje do kajakowania sierpniowego :-)
spływałam tą trasą pare lat temu i z tego co pamiętam to przy samej końcówce było bardzo ciekawie ;-) Tanew jakoś zniknęła nagle i spływaliśmy a raczej sunęliśmy po samym dnie :-P
Także nawet wiosła nie były konieczne :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Monika napisał(a):Także nawet wiosła nie były konieczne :mrgreen:
To jest chyba ważna informacja dla Barta 8-)
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#9
Karola napisał(a):
Monika napisał(a):Także nawet wiosła nie były konieczne :mrgreen:
To jest chyba ważna informacja dla Barta 8-)
Karola, wiem do czego zmierzasz ;-) , ale to jeszcze nic, najgorsza jest myśl, że jak Krzysiek nie będzie chciał się ze mną ponownie sparować w kajaku, to mogę zostać "na lodzie", sam w plastikowej łódeczce Cry ...
Odpowiedz
#10
I ja się piszę!! Witam Was wszystkich po powrocie z wyprawy!! :-D
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości