Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beskid Śląski czyli Hardcorowa Majówka!
#11
no to wariaci :mrgreen: pozazdrościć chłopcy :!:
Odpowiedz
#12
Skrzyczne fajna góra. Jest taka "eksponowana" ścieżka z góry do pośredniej stacji kolejki. Trochę piesi przeszkadzają, ale zazwyczaj słyszą wcześniej że ktoś jedzie. Trochę korzeni i wąsko, do tego świadomość że jak się odskoczy w prawo to można ładny kawał zboczem w dół polecieć. Potem od stacji pośredniej dość szeroka ścieżka ale za to w zrobiona z luźno walających się kamieni. Coś w sam raz na Michałowe duże kółka i brak dętek (ja tam na tych kamieniach dwa snejki złapałem i zgubiłem kółko od przerzutki).

Muszę tam wrócić w tym roku i zaliczyć czysty przejazd.
Odpowiedz
#13
Dopiero teraz, po powrocie obejrzałem fotki i tracki. Znam te tereny z wycieczek pieszych, więc wyobrażam sobie, jak mocno musiało być podczas wjazdów lub zjazdów. Daliście nieźle czadu, Panowie. Super wycieczka :-D
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#14
"Podziwiam" ludzi, którzy szukają dróg tam gdzie ich nie ma, ;-) taplają się w błocie i dla zabawy zaglądają śmierci w oczy. Jeśli im to sprawia przyjemność to ok :mrgreen:
P.S. Widoki wspaniałe
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#15
Trafiłem przypadkiem na filmik z niebieskiego szlaku na Skrzycznem. Ja początek jechałem jakoś inaczej od górnej stacji kolejki do słupka z oznaczeniem szlaku. Później było to samo ale tu ludzie stanęli w 1/3 trasy, a ja zjeżdżałem do samego Szczyrku.

http://vimeo.com/45825968

Jak ktoś chce potrenować zjazdowego skilla (kamienie, jeszcze więcej kamieni i jeszcze więcej kamieni, korzenie, trawers z fajną ekspozycją, dobór ciśnienia w oponach) i refleks (na trawersie jest ciasno i są zwalone drzewa, chociaż z tego co widzę to w tym roku już tylko jedno) to polecam.
Odpowiedz
#16
przynajmniej jeden normalne piwo pije :-P

Świetny wyjazd, zacne widoki, fajnie że pogoda się też zgrała.

Fota ninera ( z michałem, zgadza się?) w locie, kapitalna.
Podpisu brak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości