Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schudnięcie
#1
Panowie i Panie...

Co jeść aby mieć siłę i jednocześnie chudnąć? Bebech strasznie mi urósł przez zimę i teraz mam przyspieszone odchudzanie.
Jem normalne posiłki jak zawsze i podczas jazdy nic nie spożywam tylko pije...starcza mi to na jedyne 80km a później jest już lipa.

Więc co brać na przekąski aby się odchudzić a jednocześnie mieć trochę powera?
Serce mam zdrowe jakby coSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#2
zabierać ze sobą banany :->
Odpowiedz
#3
Na szybko, najbardziej podstawowe zasady, później może coś dopiszę, ale wcześniej na pewno mnie ktoś ubiegnie. Poniższe punkty to podstawa, bez tego raczej nie ruszysz.
1) Odstaw alko i słodycze
2) Jedz i pij podczas treningów, bo musisz mieć siłę napierać
3) Jedz regularnie, 5x dziennie, nie podjadaj, nie jedz przed snem
4) Regularny trening, najlepiej połączenie długotrwałego wysiłku z interwałami
5) Regularny sen, w tych samych godzinach
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
1. No piwka po jeździe ciężko jest mi odstawićSmile może nie codziennie ale raz na jakiś czasSmile słodycze odstawione
2. No właśnie nie wiem co dokładnie jeść żeby organizm to szybko i lekko przyswajał...jak będę jadł same banany to mi zbrzydną
3. Nie podjadam i nie jjem przed snemSmile
4. staram się to robićSmile
5. Czasami wychodzi czasami nie
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#5
Wszystko to, co Grzechu napisał z uwzględnieniem tego, że każdy z nas ma inne zajęcia czy inny organizm. Regularny sen jest bardzo ważny ale zdaje się,że pracujesz systemem zmianowym. Kwestia przyzwyczajenia organizmu.
Browar raczej won. Raz na długi czas i tyle.
Co jadasz zazwyczaj? W sensie czy np. dużo mięcha itp.
Nie wiem jaki masz organizm, faktyczne (nie urojone) potrzeby.
Ja ładnie zjechałem z wagi od kiedy m.in. mięcho ograniczyłem do totalnego minimum (raz- dwa razy w tygodniu) głównie makarony we wszelkich jego kombinacjach (taki fajny zestaw- makaron-biały ser-oliwa z oliwek, prowansale, curry) i na trening -na wytapianie ;-) I tak długo, długo. Bardzo duże prawdopodobieństwo, że "będzie pan zadowolony". ;-)
Odpowiedz
#6
co jadam? normalne domowe obiadkiSmile raz zupa, raz schabowy , raz pierś z kurczaka, itdSmile

a mięso czym zastąpić? bo nie ukrywam że lubie mięsoSmile ale nigdy nie zjadam tłustego mięsa
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#7
Wiesz Paweł, po prostu trochę poeksperymentuj z jedzeniem. Spróbuj przez jakiś czas (powiedzmy miesiąc) jeśc tylko to co przed treningiem dostarczy ci paliwa na kręcenie a po treningu będzie odbudowywac mięśnie. Pomyszkuj też w temacie supli- mam na myśli L-karnitynę+zielona herbatka- polub ją bardzo.
Spróbuj w ramach eksperymentu odstawic lub ograniczyc mocno mięcho. Np dwa razy lub nawet i raz w tygodniu w dni nietreningowe bloody stejk, ale nie smażony (duszony albo gotowany) :mrgreen:

No chyba, że ewentualnie herbata PU-ERH (czerwona). Smakuje jak ziemia :-D ale ponoc skutecznie działa spalaniem tkanki tłuszczowej.
Próbuj, eksperymentuj. Będziesz czuł, że coś jest nie teges to odstaw.
No i to o czym Grzesiek gadał- intenswny ruch na bajku- baaardzo się tu przyda.

edit: genialnym zastępstwem dla chabaniny są psze pana ryby-np wędzona świeżutka makrelka 8-) - wie pan szanowny jak się kręci po makrelce? 8-)
Odpowiedz
#8
nie no ruch na bajku wiem jak sobie rozdysponować ale żywieniowo to jestem zielonySmile

popróbuje tych Twoich specyfikówSmile

a te ciasteczka co były ostatnio na forum to będą dobre? na moje oko nie, bo wysoko kaloryczne, no ale wole zapytaćWink

[edit]

makrela jak najbardziej;d jak dla mnie miodzioSmile

a pieczywo jakie?
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#9
Różne, generalnie nie białe, ponieważ biała bułeczka to nic innego jak kit do zapychania jelit. No i fajnie jest polubic chlebek drugiej świeżości. Lekko czerstwy/czerstwiejący.
Odpowiedz
#10
martwi mnie najbardziej piwo...to podstawowy składnik mojej sportowej diety...
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości