Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś na stłuczenia
#1
Witam dzisiaj jadąc rano do ścieżki zaliczyłem efektowne OTB, poleciałem na lewy bok, zbity bark i nadgarstek. Nadgarstek boli przez cały dzień. Jakieś sprawdzone metody macie?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#2
okłady gotowanych liści kapusty :-D . Nie pytaj jak to działa, zresztą nie miałam przyjemności sama sprawdzać, ale nawet lekarz sportowy mi mówił, że taki okład na stłuczenia jest dobry, a i znajomi twierdzą, że cuda ta papka potrafiła zrobić ;-)
Odpowiedz
#3
jeśli nie pomoże kapusta idź do apteki po arnikę - osobiście sprawdzałam działanie, polecam
God knows I wasn't born to fight
Odpowiedz
#4
Ja też dziś zaliczyłem wypadek na bark.Finał: złamany obojczyk i bark Sad
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz
#5
Polecane przez sportowców na wszelakie stłuczenia kostno-chrzęstne :/ i podobne "poobijanie" maść BENGAY. Śmierdzi jak ........ daje rade ;-) ogólnie
Sam stosuje na kontuzje, nawet ostatnio - właśnie dłoń i okolice nadgarstka. Jest git.
Wcierać (wmasowywać) co 3-4 godziny, niczym nie przykrywać.

ps. koperek się połamałeś?? Łojjj bidaku kuruj się szybko :-D
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#6
jednak obojczyk strzelił .... a ten bark to co konkretnie, bo to szerokie pojęcie ...
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#7
a Ben-Gay nie stosuje się przypadkiem przed treningiem: aby rozluźnić mięśnie a po treningu by nie bolały?? Pat ma racje :-D okłady z liści kapusty pomagają, a maść z arniki to bardziej na jakieś krwiaki, itp.
Odpowiedz
#8
są dwa bengaye, ja polecam na stłuczenia zimny okład, i ketonal w żelu Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#9
A ups...
Kontuzyjny czas jakiś bo i więcej osób ostatnio sę chwaliło obrażeniami...
Panie Szymusiu, a ten nadgarstek to bardzo boli, że nic w ogóle nim robic czy po prostu nadwyrężony/obity?
Tam jest taka łamliwa kośc tzw. łudeczkowata- miałem nieprzyjemnosc. Może jednak małe prześwietlenie?
Odpowiedz
#10
Truskafka:bark ogólnie potłuczony, ale z obojczykiem poszła część łopatki.
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości