Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś na stłuczenia
#11
raczej chodziło mi o nalewkę z arniki, nie maść, która jest pomocna nie tylko przy krwiakach, ale też skręceniach, stłuczeniach, obrzękach...
God knows I wasn't born to fight
Odpowiedz
#12
Daniel, no to nie za dobrze, ale się wykurujesz i będzie git,
Szymek, Marcin dobrze pisze, lepiej pstryknąc fotę bo ta kość to nie lubi się zrastać i ogólnie łatwo ją złamać, a czasem nawet człowiek nie wie, że się poważniej uszkodził
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#13
No właśnie, właśnie. Jak czujesz, ze coś nie teges na poważnie to idź na SOR i powiedz, że masz umówiona sesję. Z łudeczką to juz raczej nie ma żartów. Leczona zrasta się na maksa długo a nie leczona ponoc w ogóle.
Oby to było tylko obicie.
Odpowiedz
#14
marcin0604 napisał(a):Panie Szymusiu, a ten nadgarstek to bardzo boli, że nic w ogóle nim robic czy po prostu nadwyrężony/obity?

Ogólnie kiedyś chirurg stwierdził przy mojej wizycie że nie spotkał się z czymś takim w swojej kilkunastoletniej karierze, a ja odpowiedziałem że ból to rzecz względna...

Jakąś maść kupiłem urazin. Boli dopiero jak coś robię. Ogólnie nie napuchło, cały dzień w pracy dało rade, więc mam nadzieję że to tylko stłuczenie jakieś. Gdzie ta kość jest co o niej piszecie? Mnie boli tak od nadgarstka do kostek.

4 dni w górach i nic a tydzień przed i kilka dni po 2 wypadki rowerowe kilkadziesiąt/kilkaset metrów od domu..
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#15
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... Carpus.png

kośc oznaczona literką A
Odpowiedz
#16
hm minął tydzień a łapa dalej boli dalej [nie non stop], jest sens robić prześwietlenie teraz?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#17
Zrób dla świętego spokoju i poprawy samopoczucia, na Topolową masz niedaleko a chirurdzy przyjmują cały dzień.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#18
hehe tylko uważaj tam na TopolowejSmile ja przychodziłem co drugi dzień na kontrole po tym jak zszywali mi rękęSmile nabijają sobie ilość pacjentów jak tylko mogąSmile

Dr. Tomczyński jest dobry ale lubi sobie przedłużać wizytySmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#19
Z Tomczyńskim to prawda, też myślał, że będę przyłaził do niego codziennie tylko po to, żeby usłyszeć, że mam cały czas cos brac i wcierac :mrgreen:. Powiedziałem mu, że przyjdę jak nie będzie poprawy :-P
Problem jest w tym niestety, że ten akurat przyjmował głównie po południu, a mnie własnie to pasowało. Ten drugi (Mamcarz chyba?) przyjmował oprócz poniedziałku tylko rano.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#20
nie idź z tym do chirurga to po pierwsze, tylko do ORTOPEDY (chirurg kroi miękkie np brzuch, nie zajmuje się kośćmi, stawami, narządem ruchu ogólnie), po drugie, zawsze jest sens zrobić zdjęcie jak jest możliwość, że coś się uszkodziło (jak nie wyjdzie na fotce to znaczy że sprawa dotyczy nie kości ale jakichś miękkich tkanek) nadgarstek to skomplikowana i przydatna maszynka i lepiej mieć ją zdrową
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości