Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[31-07, g.18:00] Plac litewski - Masa krytyczna
#11
Mi tam trasa się podoba, 14 km, myślę że na masę wystarczająco. Na 98% przyjadę pojeździć i zwiększyć frekwencje.


Pozdrawiam
Piotrek.
Piotrek.
#12
no ja myśle ze bede nawet raczej na 100%, szczególnie że trasa koło mojego domu leci :-D

co do trasy jest OK :!:
#13
Trasa Spoko;d Postaram Sie stawic o 18 na placu LitewskimBig Grin
#14
A że w lublinie jestem to ja też na 100% się pojawię, pierwsza moja MK będzie... ;-)
#15
Takie małe info :-D :
O 17:30 ustawiliśmy się z Kolą przy "Paco", skrzyżowanie Nadbystrzycka - Zana, jeżeli ktoś ma ochotę niech zajedzie, razem w kupie ;-) pociśniemy na Litewski :lol:
#16
Moglibyście któregoś piątku przejechać przez stare miasto, gdzie ja kiszę się w robocie... :-D
#17
Pojedynczo to się jeszcze można przecisnąć, ale całą watahą to raczej nie za bardzo. Myślę, że efekt byłby przeciwny do zamierzonego i ludzie by nas przeklinali na czym tylko ziemia stoi Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#18
A niby teraz to nas kochają? Zwłaszcza ci kiszący się w autobusach za masą... :-P
#19
hej wszystkim :mrgreen:
jeśli trasa nie będzie za długa i tempo w marię to zabiorę ze sobą moją "Gwiazdkę"/nie mam jej z kim zostawić popołudniu/,może podczepię przyczepkę /taka dwókołowa-"holenderka" / i wtedy będzie można jakaś flagę jeszcze do niej przyczepić
Pozdrawiam
Mariusz
#20
BędęSmile
Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości