Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin-Wola Uhruska
#1
trasa jak w temacie, termin jeszcze nieustalony ponieważ czekam na odpowiednią pogodę (bez deszczu). Moja wizja wyjazdu: do Woli ok 110 km dojazd w jeden dzień lub w 2 dni w zależności jak ciekawa będzie trasa, żeby też specjalnie nie gonić i nieco zobaczyć a jest co, średnia prędkość myślę że ok. 18-20 km/h, spanie gdzieś na agroturystyce/kwaterach. Jeżeli będzie ktoś poważnie zainteresowany to proszę pisać na forum lub na na meila bądź osobiście gdzieś się spotkać i omówić co i jak. Trasa ponoć jest bardzo atrakcyjna. Zapraszam.
Odpowiedz
#2
Hm.. 110 km w dwa dni Confusedhock:
to może z Welocypedem :-P

Nie to, że Cię zniechęcam, trasa na pewno warta objechania.
Ale 2 dni to w obie strony i to z dobrym ogniskiem :mrgreen:
Odpowiedz
#3
aaa ok, może źle napisałem, dwa dni w jedną stronę. a powrót jak kto chce, ja np planuje wrocic rowerem z powrotem w jeden lub dwa dni, to jest naprawde kwestia dogadania się, a ognisko to swoją drogą musi być co by kiełbache upiec
Odpowiedz
#4
Cześć, jako że z pogodą ostatnio jest gorzej to ponoć po niedzieli ma być już lepiej i teraz: jeżeli rzeczywiście będzie lepiej (tzn. cieplej, bez deszczu i jakiegokolwiek wiatru) to planowany wyjazd jest jakoś po niedzieli. Jadę ja oraz mój brat (82'/84'). Być może zmienimy nieco plan, otóż z Woli pojedziemy nad Okuninkę a następnie do Lublina, żeby inną drogą wracać i nieco zobaczyć. Z tą średnia na tym dystansie może przesadziłem w stronę wolniej. Fotografie jak najbardziej. Jak jest ktoś chętny to zapraszam, żeby się spotkać i porozmawiać.
Odpowiedz
#5
namawiam na wyjazd swoją żonę (trochę niechętna) więc może są również zainteresowane pary wtedy byłaby większa grupa i Paniom byłoby raźniej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości