Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bagażniki rowerowe - jakie?
#1
Mam pytanie Wink Ile kosztuje jakiś najtańszy sprzęt do przewiezienia roweru samochodem i jaki to sprzęt? pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Co do bagażników czy stelaży mocowanych z tyłu samochodu się nie wypowiem, bo takowych nie posiadam, ale po zdjęciu koła można się pokusić przewieźć rower wewnątrz.
Odpowiedz
#3
gr0ndi napisał(a):Mam pytanie Wink Ile kosztuje jakiś najtańszy sprzęt do przewiezienia roweru samochodem i jaki to sprzęt? pozdrawiam
Siemasz, jak chcesz to dawaj na priv to coś Ci tam podpowiem :-D
Odpowiedz
#4
Wieśko napisał(a):ale po zdjęciu koła można się pokusić przewieźć rower wewnątrz.
Ja swój wciskam nawet bez zdjęcia koła :mrgreen:
Cytat:Ile kosztuje jakiś najtańszy sprzęt do przewiezienia roweru samochodem i jaki to sprzęt? pozdrawiam
Zalezy od kilku kwestii.
Rozróżniamy bagażniki dachowe i na klapę tylną/na hak samochodowy.
Jesli posiadasz już bagażnik dachowy, wystarczy zakupić uchwyt na rower(y). Koszt takiego jednego uchwytu - nawet od 50 zł.
Jesli nie masz bagażnika, trzeba dokupić razem z bagażnikiem.
Można też zakupić wynalazek do montażu roweru za bagażnikiem. Takie coś musi mieć dodatkowe oświetlenie tylne, wymaga też wykombinowania dodatkowej tablicy rejestracyjnej do samochodu, w przeciwnym razie spotkanie z Miśkami może się zakończyć koniecznością demontażu całej instalacji na miejscu. Najprostsze bagażniki instalowane na haku można zaklupić już poniżej stówy (na 1 rower). Bardziej skomplikowane wynalazki kosztują więcej. Poszukaj na alledrogo.
A zanim poszukasz to sprawdź, czy tam gdzie jedziesz nie da się tanio wypożyczyć roweru.
Odpowiedz
#5
Moja znajoma mial też ostatnio problem z kupnem bagażnika na rowery gdyż cieżko bylo jej dobrać do modelu swojego samochodu.
Także zwróć uwagę czy to co chcesz kupić będzie pasować na twój model.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości