Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bełżycki Wyścig Rowerowy 19.05.2012
#1
Burmistrz Bełżyc w sobotę 19 maja 2012 r. organizuje imprezę sportowo – rekreacyjną pod nazwą „Wyścig rowerowy”. Start Parking przy Cmentarzu Komunalnym w Bełżycach ul. Kościuszki. Meta w Szkole Podstawowej w Starych Wierzchowiskach. Trasa wyścigu to 6,12 i 20 km w malowniczych terenach polnych i leśnych Zalesia i Starych Wierzchowisk.

Jest to impreza zarówno dla osób nastawionych na rywalizację sportową, jaki i dla zwolenników spokojnej rekreacji. Zawodnicy mają obowiązek jazdy w kaskach rowerowych! Na mecie zaplanowaliśmy również dodatkowe atrakcje: ognisko z pieczeniem kiełbasek i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom wyścigu.

Udział w „Wyścigu rowerowym” jest dla wszystkich oczywiście bezpłatny. Zwycięzców nagrodzimy atrakcyjnym nagrodami ufundowanymi przez LGD „Kraina Wokół Lublina” i Sponsorów.

Za zdobycie I miejsca przewidziano rowery za II i III aparaty cyfrowe oraz wiele innych atrakcyjnych nagród dla uczestników Kategorii rodzinnej i młodzieżowej.

Zapisy na Starcie (Parking przy Cmentarzu w Bełżycach) w dniu imprezy w godz. 10:00 – 11:00
lub od 01 maja 2012 w pok. 21 Urzędu Miejskiego w Bełżycach ul. Lubelska 3, adres e-mailowy organizatora: <!-- e --><a href="mailto:gmina@belzyce.pl">gmina@belzyce.pl</a><!-- e -->.


Kategorie wiekowe :
1) Rodzinna - do 8 lat pod opieką osób dorosłych, trasa 6 km.
2) Młodzieżowa- od 8 do 13 lat trasa 12 km.

3) Open 13+, trasa 20 km.


Osoby poniżej 18 lat mogą startować w Wyścigu za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Oświadczenie można otrzymać drogą mailową wysyłając zgłoszenie na adres e-mailowy organizatora <!-- e --><a href="mailto:gmina@belzyce.pl">gmina@belzyce.pl</a><!-- e -->, pobrać ze strony internetowej: www.belzyce.pl lub odebrać w Urzędzie Miejskim
w Bełżycach (pok. nr 21) oraz w dniu imprezy na Starcie w punkcie rejestracji uczestników.

Program zawodów :
10:00 - 11:00 zapisy

11:15 - start Kategorii open na trasie 20 km.
11:30 - start Kategorii młodzieżowej na trasie 12 km.

11:45 - start Kategorii rodzinnej na trasie 6 km.
13:30 - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.

Po dotarciu na Metę, zimne napoje i ognisko z pieczeniem kiełbasek.


http://www.site.belzyce.pl/index.php?op ... &Itemid=44
Odpowiedz
#2
Wybiera się ktoś na ten wyścig?
Odpowiedz
#3
raczej piknik, hehe Wink

ja zapewne, skacowany po imprezie ale sie wybieram Tongue
Grzegorz
Odpowiedz
#4
a jednak jedziesz, spoko
Odpowiedz
#5
Pomyliły mi się daty wesela (na szczęście nie mojego, hehe Wink ) więc pewnie na to się wybiorę, ale za to w Lublinie 27 już nie a wolał bym odwrotnie...Sad
A czy na tym będę jeszcze dokładnie nie wiem, bo narazie nie mam jak dojechać (auto), chyba że wstanę rano i rowerem Wink
Grzegorz
Odpowiedz
#6
Byłem, nie ukończyłem, więc nie mogę stwierdzić jak całość trasy, ale do momentu jak ja jechałem to polne drogi, gdzieniegdzie z kałużami błotnymi.

U mnie niestety padła jedna z zębatek w przerzutce i nie dało rady jechać.
Odpowiedz
#7
Byłem, ukończyłem ( 6 poz. ) trasa ciekawa, myślę, że 50 - 50 asfalt - teren, ze dwa podjazdy które dały mi w kość( ale pewnie jeszcze mało w życiu widziałem). Ogólnie, przyjemnie, lekko nie powiem, że było, bo nie było - przynajmniej dla mnie Smile
Odpowiedz
#8
Byłem i ukończyłem ale nie wiem na którym miejscu, gdzieś bliżej końca niż początku he he. Fajna impreza, myślę że było więcej terenu niż asfaltu, no chyba że dłużyło się przez ten piach. To był mój pierwszy wyścig ale może nie ostatni.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości