Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maraton ... Biblijny
#31
Jak mi się coś nie podoba (mówię tutaj akurat konkretnie o forum) to najczęściej to ignoruję - czyli nie czytam nie odpowiadam, nie komentuję.

Nie jestem osobą, która chodzi w niedzielę do kościoła po prostu bo tak :-) ale mieszanie rowerów i religii mi w niczym tu nie przeszkadza.
Artur mamy wolną wolę i każdy wierzy w co chce lub nie wierzy w nic :-D (dziwne stwierdzenie ale prawdziwe) jakoś nie widzę tu nigdzie zmuszania wyznawania wiary w jedynego Boga, do katolicyzmu i wiary chrześcijańskiej.
Jak dla mnie może tu być nawet wątek dla ludzi z religią islamu i będzie OK dopóki nie wysadzają stojaków rowerowych w centrum....
Odpowiedz
#32
Marcin, ale co chcesz edytować swojego posta ... bo nie bardzo rozumiem. Chyba jednak nie przeczytałeś tego co pisałem chociaż że 2 razy przyznaj się :-P :mrgreen:
Odpowiedz
#33
Tak, przyznaję się. Do wszystkiego się przyznaję. To ja zabiłem Laurę Palmer. ;-)
Odpowiedz
#34
Seb napisał(a):Jak dla mnie może tu być nawet wątek dla ludzi z religią islamu i będzie OK dopóki nie wysadzają stojaków rowerowych w centrum....

No właśnie było wiele różnych wątków łącznie z takimi o których piszesz i nikt nic nie wysadzał a co z nimi się stało raczej wszyscy wiemy ;-)
Odpowiedz
#35
BADEVIL napisał(a):zacznę wplatać w tematy związane z rowerem, sprawy np. neofaszystkowskie ale po co pytam po co?

Nie wiem w jakim sensie miałyby być wplatane sprawy neofaszystowskie, ale jeśli miało by to być to nakłaniane do faszyzmu to chyba w naszym kraju póki co jest to zabronione.

BADEVIL napisał(a):ludzie mają dość namawiania ich do czegokolwiek nie wspominając już o religii Katolickiej.

To bardzo proszę niech się wypowiedzą na tym forum.
Dlaczego przywłaszczasz sobie rolę przedstawiciela tychże osób?

BADEVIL napisał(a):Poprostu zbastujcie dajcie żyć innym tak jak tego chcą i dajcie im spokojnie jeździć na rowerze.

Nie widziałem aby Jurek na dzisiejszej ustawce kogokolwiek nawracał, był krzyżem po plecach :-D jadąc rowerem albo przed wyjazdem proponował modlitwę o szczęśliwy przejazd. Każdy był zadowolony z dzisiejszego wyjazdu do Wierzchowisk.
Nikt nikogo na siłę nie nawraca. Wrażamy swoje poglądy, proponujemy że życie z Jezusem jest okey.

Jeżeli twierdzisz, że przeczytałeś Pismo Święte to po co każesz nam zbastować?
Przypomnij sobie co napisał św. Paweł: „Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii”
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#36
PrażonyRabarbar napisał(a):
BADEVIL napisał(a):ludzie mają dość namawiania ich do czegokolwiek nie wspominając już o religii Katolickiej.

To bardzo proszę niech się wypowiedzą na tym forum.
Dlaczego przywłaszczasz sobie rolę przedstawiciela tychże osób?

Słusznie. Jestem tak daleko od wszelkiej religii jak tylko można być, i uważam większość dysput w tym temacie za bełkot. Mimo to, nie przeszkadza mi podejmowanie takich tematów w dziale "na każdy temat". Nie po to się organizuje taki dział na forum, żeby potem mówić użytkownikom co mają pisać a co nie. Nie ma obowiązku czytania i brania udziału w dyskusji.

Ustawki tematyczne też mi nie przeszkadzają, choćby to były ustawki roratowe czy kapliczkowe. Znowu - nie ma obowiązku się na nie wybierać. Dla mnie panowie nastawieni anty - bijecie pianę i to zupełnie niepotrzebnie.
Odpowiedz
#37
maYkel, Przekonałeś mnie - najlepszym rozwiązaniem w moim konkretnym przypadku będzie usunięcie konta z tego forum co za moment uczynię ;-)

Miłego dnia
Odpowiedz
#38
BADEVIL napisał(a):najlepszym rozwiązaniem w moim konkretnym przypadku będzie usunięcie konta z tego forum


Nie odchodź od nas, proszę, proszę, proszę!

[Obrazek: 112fqdw.jpg]
Odpowiedz
#39
BADEVIL napisał(a):najlepszym rozwiązaniem w moim konkretnym przypadku będzie usunięcie konta z tego forum co za moment uczynię
Oj, tam, Arturze, mnie też nadmiar kadzidła przyprawia o lekkie mdłości, ale żeby z tego powodu od razu focha strzelać? ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#40
Oj weź się, Artur. Daj spokój. :roll: Posłuchaj Barta, mądrze i dobrze gada.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości