Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maraton ... Biblijny
#11
Przeczytałeś? 8-)
Odpowiedz
#12
A ty nie ? ... Ja - jasne, że tak.

Dlatego nie dyskutuję na tematy religijne w sensie nie wnikam słuszność tego co zostało zapisane w Biblii.

Co innego jeśli ktoś przegina z agitacją religijną i wplata ją niepotrzebnie w tematy związane z jazdą rowerową jeśli nie ma z nią nic wspólnego.
Co dzieje się nagminnie na tym forum, zresztą media też to zauważyły.
Odpowiedz
#13
A ja nie. Ale czytam. Ezechiela polecam.
Odpowiedz
#14
marcin0604 napisał(a):Ezechiela polecam.
Ja też, zwłaszcza w wersji Tarantino Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
BADEVIL napisał(a):Co innego jeśli ktoś przegina z agitacją religijną i wplata ją niepotrzebnie w tematy związane z jazdą rowerową jeśli nie ma z nią nic wspólnego.
Co dzieje się nagminnie na tym forum

Nagminnie? tzn. na ile założonych wątków jest wpleciony motyw religijny?
Robisz sztuczny tłok i bijesz niepotrzebnie pianę.
Poza tym jeśli masz alergie na motywy religijne zawsze możesz sobie ułatwić życie sobie i innym klikając "ignoruj".

BADEVIL napisał(a):zresztą media też to zauważyły.

Podaj gdzie i kiedy, chętnie poczytam, obejrzę lub posłucham.

marcin0604 napisał(a):Ezechiela polecam.

A ja Koheleta.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#16
Tak Sylwek, nagminnie. Jakby ktoś o pedałach pisał to też byś się pewnie bulwersował, no i też słusznie. bo to forum rowerowe, a nie pedalskie, katolickie itd.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
KermitOZ napisał(a):Jakby ktoś o pedałach pisał to też byś się pewnie bulwersował, no i też słusznie. bo to forum rowerowe, a nie pedalskie
Ale akurat pedał jest nieodłącznym elementem roweru, więc nie wiem, czemu się tu bulwersować Confusedhock:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#18
zróbcie na tym forum oddzielny dział "z Bogiem" i tam umieszczajcie rozmowy, wycieczki rekreacyjne(z mszą) lub sportowe(z pacierzem przed startem), z aparatem w ręku(kapliczki), muzyczne ustawki (śpiewanie przy kapliczkach). Kto chce mieć kontakt z Bogiem to tam będzie pisał, a Ci co alergicznie na to reagują nie będą musieli tam wchodzić.

Bo to się zaczyna robić chore...przykładem była ustawka Krzyśka...użył specjalnie pewnego słowa(ustawka z ogniskiem) a tu już księdza chcieli wzywać i msze odprawiać....

u nas ksiądz strzelił w stopę całej religii...powiedział: dla niego nie jest zrozumiałe że ludzie wierzą w rzeczy nie potwierdzone(a coś jęczał o Palikocie i nazwał go satanistą bo szerzy diabła) - przecież to się robi paranoja już z tego: "Moja prawda jest najmojsza"....
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#19
Peke napisał(a):Ci co alergicznie na to reagują nie będą musieli tam wchodzić
No to gdzie mają pisać, jak nie w HP w dziale o wszystkim, tylko nie o rowerach? Zawsze można kliknąć przycisk "ignoruj temat".
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#20
no faktycznie tylko HP jest o tym mowa.... http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=5591
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości