Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
#11
Mamy już komplet uczestników. Jednak wzorem roku poprzedniego będziemy tworzyli listę rezerwową gdyż zdarzało się, że parę osób z różnych przyczyn musiało zrezygnować z pielgrzymki. Wtedy osoby z listy rezerwowej będą mogły dołączyć.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Gdzie można zobaczyć listę uczestników pielgrzymki?
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#13
Kiedy wszyscy potwierdzą swój udział wpłatami prześlę zestawienie grup mailem. (po 24 czerwca)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Jako, że lista uczestników wciąż się zmienia i wiele osób z Listy Rezerwowej weszło już na właściwą listę - zachęcamy wciąż chętnych do przesyłania swojego Formularza Zgłoszeniowego..Lista Rezerwowa jest już dosyć krótka, także szanse są spore..

a na stronie Pielgrzymkowej wreszcie pojawiły się relacje z III Pielgrzymki :mrgreen:
Można je zobaczyć tutaj
orientuj...
Odpowiedz
#15
Wszystkich uczestników tegorocznej Pielgrzymki (czyli tych, którzy przesłali Formularz Zgłoszeniowy, opłacili opłatę pielgrzymkową i otrzymali potwierdzenie udziału mailowo od Jurka) zapraszamy na organizacyjne spotkanie przedpielgrzymkowe.

Spotkanie odbędzie się w piątek 6 lipca o godz. 18.00 w salce przy Kościele św. Ducha na Krakowskim Przedmieściu 1 – wejście od strony podwórza.

Zapraszamy!!!
orientuj...
Odpowiedz
#16
witam, nie mogłem być na spotkaniu, proszę o informację dot. spotkania
Odpowiedz
#17
Wysłałem na listę mailową pielgrzymki
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Od godz. 8.00 będziemy już czekać na Was przed Katedrą z koszulkami i chorągiewkami pielgrzymkowymi. Koniecznie przyjdźcie po ich odbiór do godz. 8.45. Do tej godziny chcielibyśmy też już zapakować nasz samochód techniczny (w śpiwory i karimaty - możecie je jakoś podpisać - będzie łatwiej je znaleźć na noclegach).

O 9.00 Mszą św. w Katedrze lubelskiej rozpoczynamy oficjalnie IV Pielgrzymkę i po mszy ruszamy w trasę.

Jeśli ktoś z osób niejadących na Pielgrzymkę miałby chwilę czasu między godz. 9 a 10 - będziemy wdzięczni za popilnowanie naszych rowerów w trakcie Mszy.
Z góry wielkie dzięki!
orientuj...
Odpowiedz
#19
Żeby nie było, zapraszam do odprowadzenia pielgrzymki. Tempo pielgrzymkowe. Jeśli będzie potrzeba pomogę przy obstawie trasy, przynajmniej do wyjazdu z miasta(innych też zachęcam). Mam nadzieję, że zdążę wrócić Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#20
Moniko ja mogę popilnować rowerów ponieważ planuję przyjechać i trochę odprowadzić pielgrzymów ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości