Strony (4):    1 2 3 4   
Peke   25-05-2012, 21:26
#11
Jakub.P napisał(a):Dzięki za masę Smile

oj nie ładnie, nie ładnie...aby wrócił z masy i od razu baby na facebooku ogląda :oops: Confusedhock:



byłem pierwszy raz no i chyba ostatni...jakoś ciągle słyszałem dziwne komentarze u przechodniów...może jestem za bardzo nerwowy ale miałem ochotę w sumie ze 3 razy się zatrzymać żeby komuś z garści przyłożyć :evil:

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Aleksander W   25-05-2012, 21:30
#12
Dziwne? A po co się tym przejmować, przecież było też pełno fajnych reakcji w tym i kierowców.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
PrażonyRabarbar   25-05-2012, 21:57
#13
Peke napisał(a):może jestem za bardzo nerwowy ale miałem ochotę w sumie ze 3 razy się zatrzymać żeby komuś z garści przyłożyć :evil:

Poza argumentem siłowym posiadasz inny?
Przecież MK to bardzo pokojowa impreza, która propaguje wzajemny szacunek na drodze :-)

Mnie też się podobał dzisiejszy przejazd, szczególnie, że mnie na niej nie było.
Bardzo mi się podobał mocny akcent na końcu stawki.

Foty z masy

§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Peke   25-05-2012, 22:07
#14
Cytat:Poza argumentem siłowym posiadasz inny?

jak jednemu zaszedł drogę co mało nie wpadł na drugiego rowerzystę, to co takiemu zrobić? strzelić po gębie jak taki cwaniak

Cytat:Przecież MK to bardzo pokojowa impreza, która propaguje wzajemny szacunek na drodze

dziwne bo przejeżdżaliśmy na czerwonym Confusedhock:

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
basiek   25-05-2012, 22:23
#15
Hmm...grill nad zalewem :-P i oblizałam się tylko smakiem....Żeby przegapić masę, oj coś ostatnio daję plamę, ganiam i ganiam
mariox   25-05-2012, 22:50
#16
basiek napisał(a):Hmm...grill nad zalewem i oblizałam się tylko smakiem...
A żałuj, bo mogłaś oblizywać palce po rożnego rodzaju smakołykach, jakie degustowaliśmy na spotkaniu grillowym. Mało brakowało, a pałaszowalibyśmy tez i bakłażany... cóż... może innym razem ;-)
Rado, Henia, wielkie dzięki za przytaszczenie grilla, węgla i wielu innych klamotów przydatnych do biesiadowania (o kurczaczku nie wspomnę :oops: ). Wszystkim obecnym również dzięki za towarzystwo.
Trasa z kilkoma fotkami z grilla
Do następnego

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
darist   25-05-2012, 22:51
#17
Dzięki Grzesiek za pomysł towarzyszący.
Rado - bez Ciebie nie byłoby tak smakowicie :-D
Wspólne kolacje trzeba powtarzać częściej (nie tylko przy okazji MK).
I uwaga na ścieżce rowerowej!
Pojawił się nowy "batman" :-P

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
KermitOZ   25-05-2012, 22:53
#18
Masa super, grill jeszcze lepszy, naprawdę świetnie wyszło Smile Rado, Henia, dzięki za przywiezienie grilla, a wszystkim biesiadnikom dzięki za super "przyjęcie" Wink

Pozdrower
Grzesiek

PS. Fotki, gdzie są fotki? Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Seb   25-05-2012, 23:14
#19
Masa spoko.
Fajnie, że chciało wam się grilla przywieźć, bo wyszło bardzo, bardzo miło i przyjemnie, mimo wieczornego przy-zalewowego chłodu

Pozytywnie spędzony wieczór :-)
Joseph   25-05-2012, 23:20
#20
darist napisał(a):Pojawił się nowy "batman" :-P
No tak,
szkoda że nie wszyscy mieli lampki Wink
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.