Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.05, g.18, Pl. Litewski - Masa Krytyczna
#21
darist napisał(a):Pojawił się nowy "batman"
Bana mu :-P
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#22
My również dziękujemy za super towarzystwo przy grillowaniu (i na Masie też), gdyby nie Tomek, to z węglem na grilla byłoby cienko ... więc Jemu też należą się podziękowania. Zdecydowanie trzeba to powtórzyć :-) A i jeszcze zacytuję Henię: "nie wiedziałam, że na tak małym grillu można nakarmić tak dużo ludzi" :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#23
Masa w porządku, tylko z lekka cicha jakaś taka ;-)
Dopiero wróciłem z koncertu i gdyby nie on, to grilla bym nie odpuścił, no ale cóż. Najśmieszniejsze jest to, że mam identycznego grilla :-D więc następnym razem będzie w stereo. A i zgodzę się z tym, że choć mały to grill, to jednak możliwości ma he he.
Odpowiedz
#24
Ja przechodniom mówiłem 'Dzień dobry' i odpowiadali z uśmiechem :] Było pozytywnie :mrgreen:
Odpowiedz
#25
Dziękuje wszystkim za wspólną jazdęSmile do zobaczenia na następnej masie.
Odpowiedz
#26
Super masa, oby nas co miesiąc było więcej!!!!!! :-D :-D
Odpowiedz
#27
W Łodzi teraz było prawie 1500 ludzi, przy czym tam jest legal. Gonią Warszawę na całego.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#28
Aleksander W napisał(a):W Łodzi teraz było prawie 1500 ludzi, przy czym tam jest legal. Gonią Warszawę na całego.

jakby wyciągnąć lubelskich studentów na rowery to spokojnie możemy ich pobić :mrgreen:
Odpowiedz
#29
No na pewno, tyle że 1500 ludzi to już nie jest Masa na spontan, bo czas przejazdu grupy to dobre 10 minut przez jeden punkt/skrzyżowanie, 5-6 zmian świateł i murowana awantura z kierowcami jeżeli nie będzie legalu i eskorty policyjnej. Smile
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#30
Jakby było 1500 osób to żadnej awantury by się kierowcy nie odważyli rozpętywać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości