Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz - ortopeda w Lublinie
#11
ALe to chyba nie on robi USG i nie on opisuje tylko jakiś technik od USG?
Odpowiedz
#12
terragady napisał(a):ALe to chyba nie on robi USG i nie on opisuje tylko jakiś technik od USG?

No właśnie o to chodzi, że on robi wszystko osobiście :-D
Masz jednocześnie USG i poradę :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#13
Aha dobra dobra już się zapisałem. 150 zł płatne ale już wolę zapłacić i się nie stresować skierowaniami, kolejkami i tymi wszystkimi nie miłymi ludźmi co pracują za nasze pieniądze i robią wielką łaskę jeżeli ich poprosić o cokolwiek.
A ten gościu Ci składał coś? Na prawdę jest taki dobry?
Odpowiedz
#14
W moim przypadku wystarczyły leki oraz powiedział jakie ćwiczenia na kolano robić.
A czy jest dobry?
To nie serwis rowerowy :mrgreen:
Jedne kontuzje można wyleczyć szybko a w innych i pięciu lekarzy nie pomoże :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#15
Ale wiadomo jacy są ludzie. Jedni podejdą z sercem do tego i zaangażowaniem a drudzy na odwal się coś tam zapiszą czy powiedzą. Trafiałem już i na jednych i na drugich.
No nic pójdę to się przekonam Smile
Odpowiedz
#16
terragady napisał(a):Ale wiadomo jacy są ludzie

Jakie ma podejście?
Poszedłem z jednym kolanem.
Zrobił USG i opisał obydwa.
Dał mi numer telefonu do Szpitala Kolejowego (tam pracuje) aby umówić się na kolejną wizytę (i jakieś leczenie zastrzykami) gdyby leki nie pomogły.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#17
darist napisał(a):i jakieś leczenie zastrzykami
to ja już wolę operację :-P mniej bolesna :-P
Odpowiedz
#18
mrozo napisał(a):to ja już wolę operację :-P mniej bolesna :-P

zależy jaka,
operacja to nie zastrzyk i do domu, i na drugi dzień zapominasz,
pamiętasz, i masz tego serdecznie dość w każdej kolejnej chwili

poza tym, nie zawsze jest potrzebna
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#19
Truskafko nie musisz mi tłumaczyć tych rzeczy Wink doskonale wiem o tym, ponieważ od dość dawna mam problem z kolanami i długo rozważałem różne opcje jakie mi lekarze proponowali. Wiem, też, że przynajmniej jeden sezon będę miał z głowy, bo najpierw jedno, a później drugie kolano, ale wolę raz a porządnie mieć zrobione kolana. A nie co jakiś czas chodzić na te zabiegi z zastrzyków ;-)
Odpowiedz
#20
mrozo napisał(a):od dość dawna mam problem z kolanami i długo rozważałem różne opcje jakie mi lekarze proponowali

Oczywiście takich rzeczy i różnych objawów nie można porównywać.
Podobnie jak i sposobów leczenia.
Ale gdy przy jednym wyjeździe coś poczułem a przy innym się powtórzyło to następnym razem była już wizyta u lekarza.
Może dlatego uniknąłem zarówno zastrzyków jak i innych form leczenia w postaci zabiegów czy operacji.
I nie bez powodów to piszę.
Jeśli coś nas niepokoi to lepiej nie czekać z wizytą u lekarza.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości