Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz - ortopeda w Lublinie
#31
Najlepiej usiąść z wyprostowanymi nogami, plecy oparte o ścianę, pod ćwiczone kolano podłożyć zwinięty w rulon ręcznik. Ćw. 1- ściąganie stopy 'na siebie'. Ćw. 2- wciskanie okolicy podkolanowej w ręcznik, stopa też na siebie. Ćw. 3- stopa na siebie, unosisz nogę nieznacznie do góry prostą w kolanie, robisz ruch na zewnątrz, wracasz, kładziesz na ręczniku. Ćw. 4- kładziesz się na boku, ćwiczone kolano na górze. Nogę unosisz, stopa na siebie, ruch do tyłu, wracasz, opuszczasz. Ćw. 5- zmieniasz bok, na którym leżysz. Noga ćwiczona na dole. Górna noga ugięta w kolanie i biodrze, położona na podłodze przed ćwiczoną. Stopa na siebie, i unosisz tę ćwiczoną nogę prostą w kolanie do góry. Jeśli coś niejasno napisałam, pytaj.Smile
Odpowiedz
#32
Wielkie dzięki Smile Raczej wszystko zrozumiałem, rozumiem że "stopa na siebie" oznacza żeby ją tak podciągać do góry, wzdłuż nóg?
Odpowiedz
#33
Dokładnie, jeśli chcesz być pewny na więcej niż 100%, sprawdź w googlach termin 'wyprost' albo 'zgięcie grzbietowe' stopy Smile Cieszę się, że mogłam pomóc.Smile
Odpowiedz
#34
Dobra to jeszcze chwilkę pozawracam głowę.
Mam skierowanie na rezonans magnetyczny CITO - parę miejsc obdzwoniłem i miejsc na ten rok już nie ma. Czy macie może jakieś info gdzie można by było coś takiego zrobić w znośnym terminie?
Odpowiedz
#35
Cito oznacza natychmiast, więc powinieneś być przyjęty bez czekania. Jednak wszyscy wiemy, jak wygląda polska służba zdrowia, szczególnie pod koniec roku...
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz
#36
w SPS1 mam przynieść skierowanie i mają zobaczyć ale wątpię że mogę się cudów spodziewać.
Odpowiedz
#37
Najlepszy rezonans w Lbn mają teraz na Abramowickiej, ale niestety też są duże kolejki, sam czekałem 3 miechy, więc trzeba się raczej uzbroić w cierpliwość.
Odpowiedz
#38
Tam w szpitalu neuropsychiatrycznym? No dostałem info tylko że w tym roku już nie ma i się pani rozłączyła Smile Ogólnie nie ciekawie jest coś załatwić a przez telefon to już w ogóle. Może się tam przejadę i zapiszę, choć jak jeszcze kontraktu nie podpisali z NFZ to i zapisywać pewnie nie chcą.
Odpowiedz
#39
Tak, tam. Rezonans robiłem przez NFZ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości