Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Irmak, Nałęczowska
#1
Ktoś korzystał z tego serwisu?

Jeszcze dziś wisi oferta na grouponie:
http://www.groupon.pl/deals/lublin/Irma ... _144&a=413
Odpowiedz
#2
nie korzystałem ale na stronie takie stawki dowalili, że hej...ceny mega wysokie:/
http://www.irmaksport.pl/pl/serwis_lato
masakrycznie drogoooo!!!!!
w innych serwisach niektóre rzeczy, które tu cenią sobie 10 zł robią za frikoSmile
może jestem nieobiektywny (bo nie byłem tam nigdy i nie korzystałem )ale po cenach widze, że bym sie tam nie wybrał... :!:
Odpowiedz
#3
nie polecam do rowerów ale deski lub narty ok, preferują wymianę wszystkiego na nowe.
na wojciechowskiej są dwa, ja polecam serwis na terenie stacji diagnostycznej u pana Jacka.
ma sporą wiedzę. Jeśli chodzi o tą okolice.
Odpowiedz
#4
L_BUBU napisał(a):ja polecam serwis na terenie stacji diagnostycznej u pana Jacka.
ma sporą wiedzę
I tutaj powinna wypowiedzieć się Astaris hehe Big Grin I raczej to pochlebstwa nie będą...
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Czy ja wiem, czy tak drogo? W wawie naprawę koła z kilkoma urwanymi szprychami zaproponowali mi za 120 zł, tutaj wyszłoby koło 30. Jakby mi za 100zł zrobili pełny serwis widelca to bym ich jeszcze po rękach całował Big Grin. A co do serwisu na Wojciechowskiej (1a, czy jakoś tak)- Pojechałem, raz, żeby mi skuli łańcuch. Skuli starym pinem, po kilkuset metrach łańcuch strzelił właśnie na tym łączeniu. Także zależy jak się trafi Smile
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):
L_BUBU napisał(a):ja polecam serwis na terenie stacji diagnostycznej u pana Jacka.
ma sporą wiedzę
I tutaj powinna wypowiedzieć się Astaris hehe Big Grin I raczej to pochlebstwa nie będą...

Ja również proponuje omijać gościa łukiem, zawiozłem do niego koło z hamulcem bębnowym
nie złożył, ale za samo babranie pobrał 5 dych, nie umawiałem wcześniej ceny to przebolałem
(boli do dziś..hueh)
za to złożyli mi to na cyruliczej, zdarli jeszcze więcej, ale działa jak trzeba
polecam jeszcze Pana Cytawę rezydującego na Wajdeloty ale ciężko u niego z terminami
bo w sezonie ludzi ma zawsze sporo pod "serwisem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości