Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3.06, Zalew - FAMILY CUP po raz pierwszy w Lublinie
#51
Na pewno nie wyrzucę ich do śmieci Smile Jak najbardziej wskazana jest akcja ulotkowa przed weekendem, oby pogoda dopisała i było je komu porozdawać ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#52
Myślę że w parę osób będzie raźniej. Jurek pisał we wcześniejszych postach że koło 17.30 może więc myślę że ok. 17 można zacząć. Kuba i Monika są też chętni więc już jest ekipa Smile
Oby pogoda dopisała Smile
' Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem...'
Odpowiedz
#53
rozdałem w pracy, a w piątek zostawię jeszcze na uczelni i pojadę na "dzień sportu" do gimnazjum, do którego chodziłem.
Odpowiedz
#54
Witam,


Właśnie wysłałem formularz zgłoszeniowySmile oj będzie się działo w Grupie Weterani Smile)


Pzdr
Co Nas nie zabije ...
Odpowiedz
#55
Żeby nie bylo skandalu jak na Skandii, chciałbym nadmienić tylko, że:
§ 5
W zawodach uczestniczyć mogą osoby zamieszkujące stale lub czasowo w Polsce, nieposiadające licencji zawodniczej PZKol łącznie z kategorią Masters i spełniające wymogi Regulaminu „Family Cup" dotyczące określonego dla każdej kategorii wiekowej okresu karencji byłych zawodników podanego w §7 niniejszego Regulaminu.

Nikt startować takim osobom nie zabroni, ale osoba taka na pudle nie stanie. Są to Amatorskie Mistrzostwa Polski, więc chyba jest jasne dlaczego taki zapis w regulaminie poczyniono.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#56
Wczoraj i dzisiaj rozdałem około 50 ulotek :-) (trochę w pracy a trochę wśród znajomych), może ktoś cię zjawi Undecided
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#57
Pogoda na niedziele szacowana Big Grin

http://www.meteo.pl/php/meteorogram_lis ... ame=Lublin

Pędzie się działo Smile


Frekwencja jak na pierwsze zawody w Lublinie zapowiada się ciekawa Smile ale nic więcej nie powiem Smile
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#58
to ja zdam "raport relacyjny" ;-) porozdawałem dziś trochę ulotek na ścieżce i przy Lidlu na Nadbystrzyckiej i jeszcze część dałem dla Agi84 do dalszego "kolportażu"
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#59
Znajdzie ktoś konkretny czas w sobotę rano, żeby porozdawać ulotki o zawodach jeszcze na ścieżce rowerowej?

Ulotki mogę dostarczyć dla zainteresowanych..


Osoby zainteresowane wsparciem organizacyjnym imprezy w sobotę przy tyczeniu trasy proszone są o zgłaszanie się do mnie lub przybycie na miejsce zbiórki - parking przy Słonecznym Wrotkowie - o około 16-18.

Pomoc w niedzielę - tyczenie trasy, sędziowanie, rozstawianie banerów itp. (lekka miła praca na świeżym powietrzu) od około 6.00 do mniej więcej 16.00.

Jeżeli ktoś może pomóc tylko w jakimś przedziale czasowym, to również zapraszamy, znajdzie się i dla niego coś do zrobienia Smile

Każda pomoc się liczy!

Kontakt:
tel. 792 700 890
<!-- e --><a href="mailto:kuba@rajchelgroup.pl">kuba@rajchelgroup.pl</a><!-- e -->
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#60
No właśnie! Nie chce być jedyna osoba rozdająca ulotki Tongue Kuba nic nie napisał, ale dla wszelakich wolontariuszy są przewidziane upominki Big Grin
A pomoc by się przydała Sad Trzeba paliki wbijać, tasiemki rozwijać, mi się już młotki skończyły!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości