Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3.06, Zalew - FAMILY CUP po raz pierwszy w Lublinie
#21
Ifson napisał(a):A tak z ciekawości..
Trzeba się wyłącznie rejestrować przez internet? Czy można przed samym startem?

Rejestracja On-Line nie boli Wink

W dniu startów (rejestracja) opłata zwiększona jest o 50%.

Zgłoszenia przyjmowane są najpóxniej 2 dni przed zawodami czyli do piatku wieczora tak naprawdę.

Gdyby ktoś miał problem z formularzem może zgłoszenie przesłać na adres <!-- e --><a href="mailto:kuba@rajchelgroup.pl">kuba@rajchelgroup.pl</a><!-- e -->
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#22
Blisko 400 ulotek rozdaliśmy z Magda D. po całym mieście dzisiejszego dnia Big Grin

Może jest ktoś chętny porozdawać kolejną partię np w piątek nad zalewem?
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#23
Ja mógłbym, ale dopiero po 17.30. No i nie chcialbym sam rozdawać :-?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#24
A czy w zawodach tego typu nie liczy się najbardziej sam fakt startu i niezła z tego frajda? wyniki są stosunkowo mało ważne!

Jednak mimo to jest szansa zgarnąć fajne nagrody! Pamiętajcie, że FAMILY CUP działa inaczej niż większość! Nagrody losowane są na końcu nie zależnie czy ktoś wygrał czy przegrał czy ma DNF to i tak może wylosować fajne fanty! Chociażby z tego powodu warto wystartować. Naprawdę polecam.

Ja jak startuje w FC to jade dla samej zabawy chociaż daje z siebie wszystko! Ostatnio udało mi się nawet wygrać z naprawde zaawansowanym zawodnikiem starszym o kilka lat - mocnym kondycyjnie, jednak technicznie na zjazdach dawałem mu wycisk i z nim udało mi się wygrać Big Grin

Zależy kto jak traktuje to wszystko. Trzeba mieć trochę dystansu do siebie. Ważne, że nie ma przegranych![/quote]


Masz rację liczy się radość z jazdy i satysfakcja z dojechania na metę, w niedzielę wystartuję. Tylko po przeczytaniu regulaminu zastanawiam się czy mogę wystartować na swoim rowerze. W regulaminie jest warunek, że uczestnik musi startować na rowerze górskim. Chodzi o to, że mój rower to Merida z 1998 albo 1999 roku jeszcze bez amortyzatora. Kiedyś to był górski rower ale trochę się zmieniły rowery od tego czasu. Myślisz, że mogą mnie nie dopuścić do startu?
Odpowiedz
#25
Ja Irek mówiłem, że przydałby Ci się nowy rower Tongue A co do pytania to na luzie Cię dopuszczą z tym rowerem, bo jakby nie patrzeć jest to góral Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#26
A ja się własnie dowiedziałem, że jestem WETERANEM :mrgreen: ! Starość - nie radość Cry
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#27
Oj tam oj tam zaraz nowy rower:-) Poczekam aż będzie pełnoletni. No to startuję!
KermitOZ napisał(a):Ja Irek mówiłem, że przydałby Ci się nowy rower Tongue A co do pytania to na luzie Cię dopuszczą z tym rowerem, bo jakby nie patrzeć jest to góral Smile
Odpowiedz
#28
O ile nie będzie to dla Ciebie problem, a rower będzie sprawny to ze strony organizatorów nie ma problemu. Sprawne hamulce to podstawa.
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#29
Opłata za start będzie w dniu imprezy w biurze zawodów ?
Odpowiedz
#30
chomik. napisał(a):Opłata za start będzie w dniu imprezy w biurze zawodów ?

Tak. Rejestrować należy się jednak poprzez formularz zgłoszeniowy > pierwszy post.
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości