Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3.06, Zalew - FAMILY CUP po raz pierwszy w Lublinie
#31
Witam!
Mam pytanie: ile wynosi opłata startowa przy rejestracji przez internet?
Sky is the limit..
Odpowiedz
#32
nie mogę wystartowac ale mogę pomóc.
Odpowiedz
#33
Rafael napisał(a):Witam!
Mam pytanie: ile wynosi opłata startowa przy rejestracji przez internet?

10 zł dzieci do lat 12
20zł od 12 lat
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#34
Jak pisałam - organizujemy dużą imprezę i potrzebujemy Waszej pomocy organizacyjnej.
Czy ktoś jeszcze oprócz Marka i Marcina i Doroty (która zgłosiła się bezpośrednio do Kuby) jest w stanie poświęcić trochę swojego czasu i wesprzeć swoją osobą naszą wspólną imprezę? :!:

Nie jesteśmy w stanie sami, czyt. 5 członków Zarządu + Kuba i Magda ogarnąć całą imprezę i wiele innych organizowanych przez RL. Naprawdę potrzebujemy Waszej pomocy. Wydawałoby się, że Rowerowy Lublin ma zasoby pozwalające na organizację takich dużych imprez, ale okazuje się, że brak rąk do pomocy...

Jeśli jednak ktoś jeszcze może się zaangażować - dajcie znać!
orientuj...
Odpowiedz
#35
Chętne osoby proszę o kontakt ze mną.

Kto jeszcze nigdy nie robił czegoś takiego to powiem że nie ma się czego bać, a satysfakcja jest ogromna jeżeli impreza wypali a Ty włożysz w to swój wysiłek.

Można pisać na:
<!-- e --><a href="mailto:kuba@rajchelgroup.pl">kuba@rajchelgroup.pl</a><!-- e -->
tel. 792 700 890 lub 721 568 216

lub na forum na PW
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#36
Dodatkowo jeżelie chcielibyście i macie możliwości rozpromować imprezę to zamieszczam link do ulotek promocyjych 2 imprezy.

Ulotki polecam wydrukować dwustronnie na A4, łatwo się je rozcina i są w dobrym rozmiarze do dystrybucji.

https://www.dropbox.com/sh/11yskbcpwkr18c9/ub2gbhE_TR

Jeżeli ma ktoś możliwość rozdać takie ulotki w szkołach dzieciom do przekazania rodzicom to bardzo prosimy Smile

Ew. jeżeli jest problem z wydrukiem zawsze możemy pomóc.
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#37
Wydrukowałem ulotkę i poucinało mi boki. WTF ?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#38
Rado napisał(a):Wydrukowałem ulotkę i poucinało mi boki. WTF ?

trzeba obraz dopasować do pola zadruku

nie w opcji drukuj na pełnej stronie

wszystko zalezy od drukarki ile dana drukarka ma marginesów
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#39
Oki, wybrałem opcję "A4 bez obramowania" i jest gitara. Teraz porobię kopie i jutro porozdaję w pracy.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#40
Rado napisał(a):Oki, wybrałem opcję "A4 bez obramowania" i jest gitara. Teraz porobię kopie i jutro porozdaję w pracy.

Nic tylko brać przykład! Smile
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości