Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3.06, Zalew - FAMILY CUP po raz pierwszy w Lublinie
#41
A ja mam problem rozpędziłem się przy wypełnianiu zgłoszenia i wg wpisanej daty jeszcze się nie urodziłemTongue
I mam pytanko wypełniać od nowa czy można to jakoś zmienić ?Smile
Odpowiedz
#42
trasa pewnie płaska więc szybko bedzie Smile
Odpowiedz
#43
chomik. napisał(a):A ja mam problem rozpędziłem się przy wypełnianiu zgłoszenia i wg wpisanej daty jeszcze się nie urodziłemTongue
I mam pytanko wypełniać od nowa czy można to jakoś zmienić ?Smile

proszę wypełnić od nowa lub zgłosić to w biurze zawodów jak najszybciej (w dniu zawodów) Smile
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#44
maydaylublin napisał(a):trasa pewnie płaska więc szybko bedzie Smile

nie do końca taka płaska chociaż gór nie ma Wink
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#45
kubar napisał(a):nie do końca taka płaska chociaż gór nie ma Wink
Płaska, jak dziewczynka z pierwszej klasy.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#46
Z racji pojawiających się niejasności pozwalam sobie doprecyzować.

Start i meta, oraz miejsce zbiórki osób, które zgłosiły się do pomocy będzie w okolicy punktu B oznaczonego na poniższej mapie.

https://mapy.google.pl/maps?saddr=Lubli ... =prev&z=18
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#47
A tak apropopo trasy, wcześniej coś tam widziałem, że miało być na globusie, można wiedzieć czemu jednak przeniesiono nad Zalew? Smile
Odpowiedz
#48
Marcinb napisał(a):A tak apropopo trasy, wcześniej coś tam widziałem, że miało być na globusie, można wiedzieć czemu jednak przeniesiono nad Zalew? Smile

Zdecydowanie ciekawszy teren jest w aktualnej lokalizacji. Długo o tym można rozmawiać i każdy będzie trzymał swoją stronę.
www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedz
#49
Ulotki w pracy rozdane :-) Mam jeszcze 75 sztuk ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#50
Rado napisał(a):Ulotki w pracy rozdane :-) Mam jeszcze 75 sztuk ...

Może przed weekendem np w piątek popołudniu porozdajemy jeszcze trochę w okolicach zalewu. My z Kubą też jeszcze dodrukujemy Smile
' Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem...'
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości