Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3.06, Zalew - FAMILY CUP po raz pierwszy w Lublinie
#61
lool sędziować to ja bym chciała :mrgreen: taki żart to był hie hie ;-) pomogę w akcji ulotkowej w sobotę rano i przyjadę później o 16 na miejsce zbiórki.
Odpowiedz
#62
W sobotę będzie ciężko ale w niedzielę mogę wesprzeć :mrgreen: organizatorów. Postaram się dotrzeć na 7.00 lub 7.30 ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#63
O 7.30 (niedziela) powinienem się wyrobić. Zabiorę też tubę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#64
Pomogę w niedzielę przy zawodach.
Pozdrawiam Seb
Odpowiedz
#65
O której startuje kategoria weteranów? Czy kategorie weteranów i seniorów startują razem? Do której można się zapisywać? Może ktoś by wrzucił jakieś fotki z trasy.
Odpowiedz
#66
Wysłałem arkusz zgłoszeniowy dzisiaj po 16:00. Na dole był komunikat że conajmniej 2 dni przed imprezą. Czy nie będzie za późno ?
Odpowiedz
#67
josearkadio napisał(a):O której startuje kategoria weteranów? Czy kategorie weteranów i seniorów startują razem?
Wszystko wyjaśni się jutro kiedy będzie już ostateczna lista uczestników. Nie ma określonych godzin na start poszczególnych kategorii..Wszystko zaczyna się o godz. 10.00.
Karol napisał(a):Wysłałem arkusz zgłoszeniowy dzisiaj po 16:00. Na dole był komunikat że conajmniej 2 dni przed imprezą. Czy nie będzie za późno ?
Myślę, że będzie ok.
orientuj...
Odpowiedz
#68
Dzięki wszystkim dziś obecnym za ogarnięcie terenu na zawody i wytyczenie trasy (czytaj: posprzątanie świata i wykarczowanie części lasu :-P ). Przede wszystkim wielkie dzięki dla MArka (marecky), MArcina (mrozo), Agi (aga84), Doroty (pacyfka), Michała i Marysi!!!
Powinniśmy dostać medal od Mosiru,za zebranie ton śmieci z terenu przy Zalewie (skąd tam tyle tych śmieci Confusedhock: ).

Dziś w takiej ekipie po 4 godzinach pracy - daliśmy radę, jutro będziemy potrzebować dużo więcej rąk do pomocy.
Przede wszystkim rano do oznaczenia trasy, rozciągnięcia taśm itp.- zaczynamy o godz. 6.00.
Mamy też sporo bannerów od sponsorów - do rozkładania których też potrzebujemy pomocy.
A w trakcie zawodów - potrzebne będą osoby do obstawienia trasy: do sędziowania i kierowania ruchem w miejscach gdzie trasa zawodów przecina się ze ścieżką rowerową. Jako, że zawody parę godzin potrwają dobrze gdyby było nas więcej do zmieniania się na obstawianych pozycjach.

Spotykamy się wszyscy jutro o godz. 6.00 przy parkingu
. Na miejscu omówimy kwestie organizacyjne i podzielimy zadania. A i jeśli macie i możecie pożyczyć - weźcie ze sobą kamizelki odblaskowe.

Bardzo potrzebne jest Wasze wsparcie :!:

Mam nadzieję: do zobaczenia jutro ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#69
Nie, no jak piękna kobieta prosi o pomoc... No to ja będę nawet wcześniej Big Grin
Do zobaczenia!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#70
josearkadio napisał(a):Może ktoś by wrzucił jakieś fotki z trasy.
niestety nikt nie miał czasu żeby robić zdjęcia

trasa będzie udostępniona przed startem więc będzie można zrobić sobie jakieś okrążenie/okrążenia instalacyjne żeby zapoznać się z profilem

i wbrew przypuszczeniom niektórych wcale nie jest ona taka płaska :-)

Do zobaczenia niedługo :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości