Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.06, g.19, Pl. Litewski - Noc Kultury
#1
Witajcie

Zapraszam wszystkich na Rowerową Noc Kultury. To już w najbliższą sobotę. Rajd organizowany przez nasze Stowarzyszenie we współpracy ze Stowarzyszeniem Zachód-Wschód odbędzie się pod hasłem "Poza rogatkami dawnego Lublina". Będzie świetna okazja, żeby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o naszym mieście i poznać je z nieco innej strony.

Wyruszamy z Placu Litewskiego o godz. 19, impreza potrwa do ok. 22, więc będzie jeszcze dużo czasu na uczestniczenie w pozostałych atrakcjach Nocy Kultury. W 2009 roku, gdy pierwszy raz organizowaliśmy Rowerową Noc Kultury, mimo lejącego deszczu w przejeździe wzięło kilkadziesiąt osób i mieliśmy swoistą nocną Masę Krytyczną. Zachęcam do udziału i w tym roku.

Info na stronie Nocy Kultury oraz na stronie głównej Rowerowego Lublina.

Pamiętajcie o światełkach, do zobaczenia w sobotę o 19 na Litewskim Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Akurat o 19.00 na Placu Po Farze będzie koncert Kairos ... ciężki wybór.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
No no może się skuszę :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Może będę Smile
Konrad R.
Odpowiedz
#5
Przyjeżdżajcie koniecznie :!: Ja chętnie dołączę - chyba, że będę w tym czasie nad zalewem przygotowywać trasę niedzielnych zawodów..
orientuj...
Odpowiedz
#6
To już jutro, jeszcze raz zapraszamy wszystkich do wspólnej podróży przez nieznany Lublin. Koledzy ze Stowarzyszenia Zachód-Wschód przygotowali bardzo ciekawe informacje na temat dawnego Lublina, na pewno będzie to bardzo dobra i zarazem klimatyczna lekcja historii Smile Do zobaczenia o 19 na Litewskim Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Wstępnie się piszę
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#8
A ja będę -neoplanem rozwoził od 22. Tylko "kurturalnie" niech to będzie :evil: .
Słowo daję ,że też miałem ochotę wyskoczyć o 19 z Wami, a tu pstryk bonus wyskoczył. :-x
Odpowiedz
#9
Jadę :-D
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#10
Właśnie się zbieram :->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości