Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.06 - Lublin City Race
#1
23 czerwca w sobotę szykuje się bardzo widowiskowe ściganie w samym centrum Lublina!

Więcej informacji na stronie imprezy oraz facebooku

Uwaga! W regulaminie jest błąd co do daty imprezy! Niebawem powinien zostać poprawiony.

PS Mamy w tym roku wyjątkowe zagęszczenie wszelkiej maści imprez rowerowych w Lublinie Wink

[/b]
Odpowiedz
#2
Cytat:3.1. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni bez względu na przynależność klubową
(nie wymagane są licencje kolarskie), którzy ukończyli 18 lat. W wyjątkowych przypadkach
dopuszczalny jest start młodszych zawodników – w kategorii U-23, którzy prześlą do 21.
czerwca zgodę na start w zawodach od rodziców bądź opiekunów prawnych.

OK, skąd mogę dostać taką zgodę? (papier) Czy na zwykłej kartce wystarczy, Że rodzice wyrażają zgodę?
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#3
Wystarczy na kartce.
Odpowiedz
#4
leoiej bedzie wziac zwyklyvkask czy full face?
szczerze mowiac troche obawiam sie spotkania z kostka burkokwa albo sciana..

ps. przepraszam za brak polskich znakow
Odpowiedz
#5
Jak kostka będzie mokra, to może być śmiesznie Smile
Odpowiedz
#6
Jak ktoś lubi spamować znajomych na fejsie to pojawiło się wydarzenie imprezy
Po niedzieli powinien być filmik z objazdu trasy Wink
Odpowiedz
#7
na stronie bikeBoard pojawił się krótki artykuł o imprezie

Kolarskie emocje na lubelskiej starówce
http://sport-raporty.bikeboard.pl/artyk ... j-starowce
Odpowiedz
#8
W Lublinie nie ma Starówki, jest Stare Miasto! :evil:
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
KermitOZ napisał(a):W Lublinie nie ma Starówki, jest Stare Miasto! :evil:

Brawo ! Tak trzymać, trzeba uświadamiać ;-) o różnicy między Starówką a Starym Miastem - Starówka jest np. w stolicy, bo została zniszczona i ponownie ją odbudowano, a Stare Miasto stoi jak stało ... np. w Lbn. I żeby nie było OT, szkoda, że termin koliduje z Rajdem Nadbużańskim - znowu dylemat co wybrać ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Rado napisał(a):szkoda, że termin koliduje z Rajdem Nadbużańskim - znowu dylemat co wybrać ...

może nie powinienem tak tutaj "mieszać", bo "Lublin City Race" to zacna impreza, za której organizacją od początku byłem całym sercem i kibicowałem (i nie tylko kibicowałem, ale też, na samym początku, lobbowałem) jej zawsze, ale muszę trochę się wytłumaczyć.

pomimo faktu, że poprzednie dwie edycje NRR odbywały się w okolicach 25 czerwca i niejako "tradycja nakazywała" zrobić tak samo w tym roku, to przez długi czas byłem skłonny zmienić termin tak, by nie kolidował z imprezą. jednak, niestety, Organizatorzy LCR byli dość długo zwodzeni przez władze miasta i do końca nie wiedzieli, kiedy impreza się odbędzie i czy odbędzie się w ogóle. my natomiast (RL) musieliśmy ustalić termin NRR. Tak też uczyniliśmy. Ale kiedy już poznaliśmy termin LCR, była nim NIEDZIELA, 24 czerwca. Dlatego nie mieszaliśmy i nie dokonywaliśmy zmian w kalendarzu. O tym, że LUBLIN CITY RACE odbędzie się jednak w sobotę, dowiedziałem się naprawdę "chwilę temu", kiedy nie było już można zmienić terminu NRR.

Rozumiem więc problem wszystkich, którzy mają poważny dylemat w temacie, ale i tych, którzy dylematu nie mają i zostaną w mieście, by się ścigać lub oglądać zmagania zawodników na Starym Mieście w Lublinie. Sam bowiem bardzo chętnie obejrzałbym to bez wątpienia świetne widowisko. ;(

Mam nadzieję, że impreza się sprawdzi i przyjmie. Wtedy za rok powinno się już udać. A na NRR oczywiście zapraszam wszystkich lubiących rekreacyjną jazdę rowerem w "pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnych" Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości