Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŁOŚ & TROLL
#11
darist napisał(a):Czeka do zimy na slajdowisko :mrgreen:
E :-P myślę, że ogarnie to wszystko wcześniej i jeszcze przed końcem wakacji będziemy mogli to wszystko obejrzeć i wysłuchać relacji. Może nawet w plenerze...chodzi mi pewna myśl po głowie 8-) ... ja w każdym razie nie mogę się doczekać.
Odpowiedz
#12
Podejrzewam, że Grześkowi (wiadomo) zależy na zebraniu "materiału" na zimę i jest w tym dużo racji.
Ale:
Tom napisał(a):Może nawet w plenerze...chodzi mi pewna myśl po głowie

Ja osobiście dla trolli (i muzycznym podkładem folk viking - służę pomocą) skuszę się i w plenerze i w zimie.
Może to fajny pomysł :-D
Tylko co na to Tomasz tkt?
Jesteś czy odpoczywasz na plaży po norweskich serpentynach? :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#13
Ciężko, oj ciężko - selekcja wstępna zrobiona. Reszty dokonało google - skończyło mi się miejsce :-D
Wrzuciłem zdjęcia, opisy się produkują. Od Trollstigen proponuję włączyć Greega - Peer Gynt. Słów już zabrakło. Ciekawe czy ktoś da radę zobaczyć całość. Na relację i trasy trzeba jeszcze poczekać.
darist napisał(a):Jesteś czy odpoczywasz na plaży po norweskich serpentynach?
Niestety już w pracy, po tak długiej przerwie okres adaptacyjny nie jest łatwy Undecided

no i zdjątka: KILKA ZDJĘĆ
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#14
tkt napisał(a):no i zdjątka: KILKA ZDJĘĆ

Szacunek za wyprawę,ale...nie zrozum mnie źle,ale ilość zdjęć przytłacza. Przydałoby się je przebrać i z połowę wyeliminować.
Podpisu brak
Odpowiedz
#15
Jak sytuacja na drogach, nastawienie kierowców samochodów do samotnego turysty-rowerzysty? Jaki bilans strat/uszkodzeń (dętki etc.)
Super zdjęcia, stan dróg, czystość i estetyka aż przytłaczają.....pozytywnie oczywiście.
Odpowiedz
#16
erczy napisał(a):Szacunek za wyprawę,ale...nie zrozum mnie źle,ale ilość zdjęć przytłacza. Przydałoby się je przebrać i z połowę wyeliminować.

Tomek, super fotki. Jak masz jeszcze to wrzucaj, jak dla mnie nie jest za dużo Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#17
erczy napisał(a):z połowę wyeliminować

Tylko którą połowę? :-D
Zdjęć faktycznie bardzo dużo ale jak inaczej pokazać wspaniałą przygodę, która trwała ponad trzy tygodnie?
Ja właśnie tego oczekiwałem i WIELKIE DZIĘKI dla Tomasza, że nie zrobił selekcji chociaż nie zdążył zrobić wszystkich opisów.
Jeśli ktoś chce obejrzeć wszystkie zdjęcia (a warto) należy odpowiednio się przygotować.
Właściwy isotonic i muzyka (wybrałem Lumsk aby klimat był typowo norweski).
Nie sposób opisać wrażeń i uwag.
Trawniki na dachach domów i przystankach Smile
Nigdzie nie możemy być bezpieczni (foto nr 81).
Szybkie pytanie do autora:
Jaki będzie opis foto nr 638? :-D
Ogólne podsumowanie wstępne:
Spotkanie jest konieczne :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#18
darist napisał(a):Tylko którą połowę? :-D
Zdjęć faktycznie bardzo dużo ale jak inaczej pokazać wspaniałą przygodę, która trwała ponad trzy tygodnie?

Nie takie wyprawy przedstawiano w duuuużo krótszych relacjach. Mówię to bez żadnej złośliwości. Poza tym uwierz mi, sam miewam z tym problemy.

Dla jasności, zdjęcia są pierwsza klasa, podobają się. Chodzi tylko o to,że część takich samych ujęć jest niepotrzebna i nuży ( zdjęcia liczników- wystarczy napisać w podpisie ile km padło itepe). Tak samo z dziesiątkami takich samych fot ośnieżonych szczytów.

Tylko taka rada na przyszłość. Można ją wziąć pod uwagę czy nie. Ciężko mi sobie wobrazić ciekawą prezentację takiej galerii na jesiennych spotkaniach forum ;-)
Podpisu brak
Odpowiedz
#19
Sądzę, że Tomek nie miał czasu siąść i przejrzeć dokładnie wszystkiego, co zrobił, więc wrzucił wszystko jak leci (a nawet nie wszystko, bo z tego co pisał, zapchał sobie konto :-D ). Zgadza się, że trochę zdjęć jest podobnych, ale... wrócił styrany po miesiącu i może tak się napatrzył na żywo na te krajobrazy, że na zdjęcia już nie mógł :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#20
Zdjęcia w galerii już są i tam pozostaną, ewentualnie dojdą podpisy ale nieprędko. Początkowo wahałem się czy upubliczniać zdjęcia ale niecierpliwość kolegów złamała opory. Wszystkich zdjęć zrobiłem ponad 1200, po usunięciu zepsutych (nieostrych) i ewidentnych dubli zostało niewiele ponad 1000. Od tego momentu z każdym zdjęciem jestem związany uczuciowo i nie potrafię żadnego skasować. :-P
Widok ośnieżonych szczytów nuży? OK, to znaczy, że niezamierzony skutek został osiągnięty, przebłysk wyobraźni i już wiesz jak to jest pedałować pół dnia (któryś raz z rzędu) na młynku w tempie 4,5 - 5 km/h pod górę by w końcu zobaczyć ośnieżone szczyty po horyzont i mimo zmęczenia, zimna nie wystarczy zamknąć przeglądarkę, trzeba pedałować dalej... Wierzcie mi, pod koniec, na piękny widok gór, wodospadów i śniegu miałem odruchy wymiotne :mrgreen:
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości