Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maxis Larsen TT
#1
Witam

Planuję kupić Maxxisy w wersji zwijanej. Czy ktoś z Was ma doświadczenia z tymi oponami? Jak się toczą, czy dobrze trzymają na zakrętach, czy szybko się zużywają? A może polecacie jakiś inny zestaw w rozsądnej cenie i wadze (szer. 1.8-1.95)?

Z góry dzięki za wszystkie konstruktywne opinie Smile

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Moje doświadczenie obejmuje TT oraz MiMo i tylko w wersji drut ale coś powiem.
Genialnie się toczą. genialnie trzymają się w zakrętach, kiedy jest sucho. Szybko lecą (w sensie zużywają). Dośc drobna forma ząbków to sprawia. Oponki do szybkich akcji, dedykowane raczej na suche waruny. Bardzo je lubiłem i myślałem nad wersją 28 do przełaja ale mam już coś innego. Polecam.
Odpowiedz
#3
tez mialem kupywac te opony do 4X, ale uzytkownicy ktorzy sie scigaja polecili mi Kenda SEB mowili ze sa lepsze wiec takie kupilem (zwijke 1,9 65zl szt.) jestem z nich bardzo zadowolony,
z tego co widze napewno posluza z dwa lata (jazda co drugi dzien)
Odpowiedz
#4
Zainteresował mnie temat , ale mam problem bo opony SEB to ja nie znalazłem , albo nie umiem szukać, albo chodzi Ci o tą oponę : K1047 SBE - SMALL BLOCK EIGHT - Seria JOHN TOMAC
http://kenda.pl/index.php?mact=Products ... eturnid=57
i tą oponę polecasz ?
Odpowiedz
#5
tak, sorki pomylilem sie z literkami chodziło mi o SBE oczywiscie
Odpowiedz
#6
piotr73 napisał(a):Zainteresował mnie temat , ale mam problem bo opony SEB to ja nie znalazłem , albo nie umiem szukać, albo chodzi Ci o tą oponę : K1047 SBE - SMALL BLOCK EIGHT - Seria JOHN TOMAC
http://kenda.pl/index.php?mact=Products ... eturnid=57
i tą oponę polecasz ?

Tak jak Malizna pisał, oponka jest dobra, ale nie jakoś super świetna.
Jak wjedziesz w teren po deszczu od razu bieżnik ci łapie wszystkie syfy i zostają na oponie. Ciężko z niej schodzą. Dziś na (GPP Grand Prix Puław) nie miałem na szczęście żadnej gleby, ale tył mi miotał na zakrętach. Ale jakby było sucho to spokojnie daję radę. Na jakieś lajtowe, suche wypady będzie w sam raz. Na asfalcie ładnie pędzi oponka, ładnie bzyczy :mrgreen:
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#7
mnie to bzyczenie wnerwia, odglos jak by klocki sie bardzo wycierały Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości