Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.06.2012, Kameralne Pojezierze
#11
Ja będę jechał przez Świdnik. Jak ktoś chce się do mnie dołączyć to zapraszam do MCdonalda obok OBI o 8.15. Tempo będzie spokojne bo tylko teraz tak jeżdżę.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#12
ArtiArt, ja jadę. Mam nadzieję, że za Tobą nadążę ;-)
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#13
Obi koło Makro w Lub.bo w Świdniku raczej nie ma?Będę na Turystycznej na wysokości dawnych zakładów mięsnych o 8.17,zabiorę się z Wami jeżeli można.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#14
Można można ale zbiórka pod MCdonaldem na chemicznej w Lublinie obok makro i obi.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#15
Przez d82 już w domku, kąpiel i wyżerka darmo dziękuje za mile spędzony czas.
Odpowiedz
#16
No, to było niezłe przedsięwzięcie. Zebrało sie blisko 135 uczestników (9 grup) Bałem się jak to towarzystwo będzie sie zachowywać na publicznych drogach, których na szczęscie nie było dużo. A i nie mała zasługa naszych z Lublina, którzy zabezpieczali mi przejazdy i prowadzili grupy. Te szczególne podziękowania dla: Wanda, ArtiArt, mani_73, Seb i Lech. Cała impreza odpaliła bardzo dobrze. Dla niektórych to był pierwszy tak długi przejazd (42km), a i błotne SPA momentami też było niezłe.
Pojechali, pojedli, popili i wrócili :-D
Zdjęcia jutro
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Fajna niedzielna wyprawa. Dzięki za wspólną jazdę. Widać, że w Łęcznej zapotrzebowanie na takie imprezy jest ogromne. Choć dla wielu była to pierwsza tego typu impreza obyło się bez wywrotek czy innych przykrych incydentów. A tereny piękne, grobowiec z neolitu, cerkiewka nad jeziorem, majątki ziemskie z agroturystyką... wliczając także błotne spa :mrgreen:
Odpowiedz
#18
Dzięki dzięki dzięki! Było mega zawalaszczo :-D

Jurkowi za prowadzenie trasy-jak zwykle fajna i interesująca.
Arturowi - za miłą pogawędkę i fajną trasę do Łęcznej
mani_73 - za dowiezienie serka - z pomidorkiem rzeczywiście miodzio....

.....no i wszystkim za ten postój w opuszczonej chatce podczas burzy :-D

Było spa, był deszcz.....w Mełgwi złapałam kryzys, ale cóż....starszej pani :mrgreen: może się zdarzyć.


Do następnego!
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#19
Było spoko, fajnie było spotkać łęczyńską grupę rowerową :-)
Do Łęcznej pojechałem sam tak jak mówiłem żółtym szlakiem, potem pętla po pojezierzu i powrót do Lublina.
Trasa ogólnie miła i przyjemna dtd mniej więcej 105 - 110 km bo track w sumie wyznaczył cztery trasy z przerwami

Nie wiem jak się tracki z endomondo wrzuca na forum :-)

EDIT:
Już wiem jak:
Trasa Lublin - Łęczna
http://www.endomondo.com/workouts/sAeddbPWxAY
Gospodarstwo agroturystyczne z jedzeniem - Lublin
http://www.endomondo.com/workouts/kUPHsOX9hfg

Są tam jeszcze dwa tracki ale jakoś nie ma sensu wrzucać :-)
Odpowiedz
#20
Dzięki Jurek za przewodnictwo na trasie rajdu kawał dobrej roboty. Wygląda na to że na mapie pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego na stałe zaistnieją dwie imprezy Łęczna na rowery i Kameralny rajd rowerowy. Za każdym razem frekwencja dopisuje. No i tempo pozwala każdemu wsiąść na rower i dokręcić do końca. Jak siedziałem w piwnicy czyszcząc rower i łatając dętke doszły mnie odgłosy burzy. Jak wnioskuje po wpisach to złapała was burza na trasie ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości