Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.06.2012, Kameralne Pojezierze
#1
W imieniu
Stowarzyszenia Agroturystycznego Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego „Polesia Czar”
oraz Starostwa Powiatowego w Łęcznej zapraszam na
Rajd Rowerowy "Kameralne Pojezierze"

Wszystkie szczegóły tutaj
http://powiatleczynski.pl/aktualnosci,s ... erowy.html

Dodam tylko, że mam w tym swój skromy udział tzn będę prowadził ten rajd.
Wiem, że coraz więcej imprez nakłada się w terminach na siebie, ale jezeli ktoś będzie chciał mega rekreacyjnie spędzić czas, poznając przy tym ciekawe miejsca Pojezierza, a na zakończenie zjeść kiełbaskę z grilla to zapraszam.
Mankamentem niestety jest dojazd do Łęcznej. Rajd rozpoczyna się o 10.00, ale dobrze by było być wczesniej w celach rejestracji.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Jurek, a zabierasz jakąś grupę z Lublina?
Bo mam chęć w niedzielę pojeździć i może nawet znajdę czas.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#3
Właśnie!!! Ja też mam chęć pojechać ;-) jakimś nie morderczym tempem do Łęcznej (aha jakby ktoś był chętny to może zostać przewodnikiem wycieczki bo ja nie znam trasy) :-D
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#4
Ja muszę być na 9.15. Będę wyjeżdżał o 7.45, żeby bez napinki (tak jak wczoraj) dojechać.
Artur, jak widzisz już jest jedna chętna :-D tylko trzeba ją poprowadzić. Wiem, że jeszcze mani się wybiera, pewnie popołudniu coś napisze. Zachęcam do tego wyjazdu bo pod każdym względem jest super :mrgreen: . Trasa, ciekawe zabytki, grill, rodzinne tempo i atmosfera itd
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Jurku zdradź może twoją trasę dojazdu do Łęcznej ! Żęby nie jechać DK82 wyszło mi coś TAKIEGO. Patrze na to i wyjazd o 8:00 to nie będzie spokojna jazda. Jeszcze rozważam czy się wybiorę!!
Odpowiedz
#6
Do Łęcznej jest żółty szlak Lublin -Łęczna - Kaniwola
http://kruk.ovh.org/Trasy/trasa15_kaniwola.htm

Kiedyś próbowałem go przejechać, ale mi się nie udało bo nie miałem mapy a szlak w sumie słabo oznaczony albo ja nie umiałem go odnaleźć.
Jeżeli się jutro wybiorę bo jeszcze nie wiem czy na pewno jadę, to jadę właśnie żółtym szlakiem.
Odpowiedz
#7
Seb tylko żółty szlak jest w większości terenowy więc 29 km to będzie min 2h czystej jazdy. Żeby zdążyć na 10 do Łęcznej trzeba by wyjechać o 7:30. Z drugiej strony nie chcę jechać DK82 dlaczego chyba nie muszę tłumaczyć, tym bardziej że zapowiada się upalna niedziela więc blaszanki będą napierały na jeziora wielkim stadem. [url=Seb tylko żółty szlak jest w większości terenowy więc 29 km to będzie min 2h czystej jazdy. Żeby zdążyć na 10 do Łęcznej trzeba by wyjechać o 7:30. Z drugiej strony nie chcę jechać DK82 dlaczego chyba nie muszę tłumaczyć, tym bardziej że zapowiada się upalna niedziela więc blaszanki będą napierały na jeziora wielkim stadem.Mozna jeszcze TAK
Odpowiedz
#8
Ja bym pojechał od Janówka na Nowiny, kawałek żółtym do niebieskiego rowerowego, Piotrówek II i Ciechanki. Ale tym razem pojadę główną :-D . O tej porze nie powinno być źle. A powrót planuję właśnie przez Ciechanki.
O tej 7.45 wyjeżdżam spod Grafa.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Witam,jak Jurek napisał to się wybieram.W ubiegłym roku byłem w Łęcznej 2 razy na takiej imprezie i jezdziłem główną.Trasa była spokojna rano,z powrotem to było już ciasno.Jutro też planowałem tak,ale jak będzie przewodnik to się zabieram z Wami oczywiście.Będę śledził forum.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#10
Jeżeli nie będziecie mieli pomysłu na trasę to proponuję dojazd główną. A z powrotem wrócimy po naszemu :-D. Zbiórka jest pod starostwem. Bardzo łatwy dojazd. Po wjechaniu do Łęcznej jedziemy cały czas prosto i będzie (chyba) tabliczka na PKS, skrecamy w prawo i za chwilę jesteśmy przy starostwie (obok dworca)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości