Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Nadbużański Rajd Rowerowy - 23.06.2012
#11
ArtiArt napisał(a):Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że pojadę.
Mogę zabrać 3 rowery i 1osobę lub w drugiej opcji nawet do 6 osób i 1 rower.

To ja się piszę, nawet jak zabierzesz rower to już połowa sukcesu
Odpowiedz
#12
Drodzy!

Na rajd można dojechać jeszcze pociągami przez Dęblin - Łuków - Białą Podlaską, do Chotyłowa, skąd na rowerze jest już tylko ok. 30 km. Można także przyjechać autobusem/busem do Włodawy i stamtąd rowerem/autobusem. Jak ktoś ma składaka, to... wie jak to zrobić Wink

Proszę wszystkich, którzy się na rajd wybierają, a jeszcze się nie rejestrowali, aby to zrobili poprzez stronę rajdu. Tam należy przejść do formularza rejestracyjnego (uczestnicy) i wypełnić go. Znajomość liczby uczestników to dla nas rzecz ważna.

Dzięki.

Do zobaczenia w Sławatyczach.
Odpowiedz
#13
Witam. Nogi nie wytrzymały żeby przejechać razem z endiu 68 dookoła polski. Ale może skusze się na wyjazd na rajd. W grupie zawsze raźniej. Jeżeli siły pozwolą trzeba wyruszyć około 4 najpóźniej 5 rano. Dla zajenteresowanych nr tel 514019265.
Odpowiedz
#14
Krzysiek - lista uczestników już zamknięta ... nie zdążyłem się zapisać. Ale i tak jadę :-) (wariant z dobrą pogodą - jadę z Henią) , zła pogoda = jadę sam PKP do Chełma i dalej kręcę - tak jak pisał wyżej Mariobiker.
PS. kasy na stacji PKP Lublin o tej porze (05.19) będą czynne :?:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
Dzięki za kolejną udaną edycję.
Moje FOTKI
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#16
https://picasaweb.google.com/1127106985 ... 2609862706 HAHAHA Big Grin "To jeszcze moim" Wink

Widzę, że Karola łapie opaleniznę do Uroczystości Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
W imieniu swoim i Heni bardzo dziękuję za super imprezę - było nas ponad 200 osób ! (w tym goście z Białorusi), jak zwykle żadnej nagrody nie wygraliśmy :-P ale przecież nie o to chodzi. W sumie sam nie wiem co było lepsze - czy sam rajd czy impreza "izotoniczno - grillowo - meczowa" ;-) Krzysiek i Ania naprawdę odwalili kawał dobrej roboty. Gratulacje !
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
Nie chce mi się nic pisać na temat rajdu bo wszystko było zorganizowane bardzo dobrze.
Uwielbiam NRR i zwiedzanie tamtych okolic 8-)
Po prostu było zajefajnie :-)

Całe 4 foty zrobiłem :-)
https://picasaweb.google.com/sebamazure ... 1725169090
Odpowiedz
#19
Wielkie podziękowania dla wszystkich :-) za organizację IV NRR. Było świetnie :mrgreen: Niestety rano musiałem być w pracy Undecided i zaraz po zakończeniu rajdu zawiniłem się do domu. Z dojazdami wyszło mi 235 km. Kilka fotek : https://picasaweb.google.com/1161054944 ... dRowerowy#
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
Ja również dołączam się do podziękowań.....co tu długo pisać : było super!!!! :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości