Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto ma ochotę na pokręcenie dziś w nocy godz. 21:15?!
#1
CześćSmile
mam ochotę pojeździć po mieście w nocy. Czysto rekreacyjnie, dodam nawet, że bardziej nastawiam się na fajne pogawędki niż na ilość km. Przyjadę składakiem i zapraszam wszystkich a szczególnie osoby z podobnymi rowerami. Miejsce ustawki to pomnik koziołka na Krakowskim 21:15 Do zobaczeniaSmile
Odpowiedz
#2
Chętnie się zjawię, o ile rower górski nie będzie designowo za bardzo odstawał Wink Do zobaczenia! :-D
Odpowiedz
#3
nie chodzi o wygląd a o spędzenie czasu na rowerachSmile zapraszamSmile
Odpowiedz
#4
szkoda, że dopiero teraz tu zajrzałem :/
Odpowiedz
#5
mblbn napisał(a):szkoda, że dopiero teraz tu zajrzałem :/
Szkoda, szkoda bo razem z Ewą zjechaliśmy spory kawałem miasta umilając sobie czas rozmowami na wszelkie tematy za co dziękujeSmile
Do NastępnegoSmile
Odpowiedz
#6
Pewnie że szkoda, że Cię nie było. Słuchajcie, następnym razem, kiedy Marcin będzie coś organizował, wyruszajcie w ciemno, dosłownie i w przenośni, bo warto :-D Dzięki za wspólne kręcenie! Smile
Odpowiedz
#7
tylko proszę o odezwę wcześniej, najlepiej dzień przed a nie 2h :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Pełem spontan ta ustawka - chetnie bym sie wybrał lecz zbyt późno sie dowiedziałem. Jesli bedzie nastepna nocna ustawka miejska to przydało by sie jakies wczesniejsze najlepiej kilkudniowe wyprzedzenie z info. Z pewnoscią znajdzie sie wiecej chetnych na wspólne krecenie po miescie w nocy.
Odpowiedz
#9
slonko_k napisał(a):Pewnie że szkoda, że Cię nie było. Słuchajcie, następnym razem, kiedy Marcin będzie coś organizował, wyruszajcie w ciemno, dosłownie i w przenośni, bo warto :-D Dzięki za wspólne kręcenie! Smile
To bardzo miłe z Twojej strony dziękuje.
Postaram się następnym razem zastosować do Waszej prośby i wrzucić info przynajmniej dzień wcześniej ale z drugiej strony spontany mają to COŚ w sobieWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości