Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transportowa Gra Miejska w ramach Dnia Młodzieży 25.05.2012r
#1
link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/174918542636784/
Cytat:Zapraszamy również to wzięcia udziału w pierwszej edycji TGM. Kilka słów na temat I edycji Transportowej Gry Miejskiej.

1. Uczestnicy spotykają się o godzinie 15:00 pod Ratuszem z dowolnym środkiem transportu (może być rower, samochód, motor, skuter, rolki, lub ZTM).
2. Pod Ratuszem uczestnicy otrzymają plan miasta z oznaczonymi punktami, które będą musieli zaliczyć oraz podpisują Regulamin.
3. W oznaczonych miejscach czekać będą Radni Młodzieżowej Rady Miasta Lublin, tam poświadczycie swoją obecność podpisem i dalej ruszycie zdobywać oznaczone na mapce punkty. (:
4. Osoba, która pierwsze dotrze z powrotem pod Ratusz zostanie zwycięzcą konkursu i odbierze przewidzianą nagrodę.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W GRZE!
(wycinek tekstu z wydarzenia)
Przepraszam że wklejam tak późno ale liczyłem że wydarzenie pojawi się na stronie Urzędu Miasta
Odpowiedz
#2
Kto może wziąć udział w grze? (młodzież czy dorośli też?)

Link do wydarzenia mi nie działa.

Organizatorem jest: Komisja ds. Ekologii i Infrastruktury Młodzieżowej Rady Miasta Lublin ?
Odpowiedz
#3
link nie działa, potwierdzam
domyślam się że organizuje ją Młodzieżowa Rada Miasta Lublin Tongue
a skoro można samochodem, to trzeba mieć prawo jazdy, żeby mieć takowe, trzeba być dorosłym... czyli wychodzi na to że dorośli też Big Grin
Odpowiedz
#4
Młodzież to także studenci, dorośli ludzie. Ok, chciałbym więcej informacji, wystartowałbym :]
Odpowiedz
#5
Tak, dorośli też mogą uczestniczyć ;-) . Organizatorem jest Młodzieżowa Rada Miasta Lublin - tylko uchwała została przez nas napisana. W komitecie organizacyjnym z Komisji znajdowałem się tylko ja (cała reszta to ochotniczo wybrani radni).
A link nie działa dlatego, że mają do niego pewnie dostęp tylko osoby zaproszone. (jak tylko pojawi się informacja na stronie Urzędu Miasta to podeślę).
Wrzucam regulamin:
Cytat:Regulamin uczestnictwa Transportowej Grze Miejskiej (zwaną dalej Grą)

1. Prawo do uczestnictwa w Grze mają osoby, zwane dalej Uczestnikami, które ukończyły 16 rok życia.
2. Uczestnicy muszą wypełnić oświadczenie zawarte w załączniku nr 1 do regulaminu.
3. Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców/opiekunów prawnych. Wzór zgody znajduję się w załączniku nr 2 do regulaminu.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wypadki, mandaty, lub inne zdarzenia losowe w tym uszkodzenia mienia oraz ciała.
5. Uczestnik zobowiązuje się przestrzegać przepisów ruchu drogowego.
6. Każdy Uczestnik zobowiązuję się, że podczas trwania Gry będzie zachowywał zasady fair play.
7. Każdy Uczestnik otrzyma od organizatora listę zadań do wykonania, zwaną dalej Manifestem.
8. Kolejność wykonywania zadań z Manifestu jest dowolna.
9. Uczestnik ma prawo poruszać się dowolnym środkiem transportu.
10. Pojazdy, jakimi zamierza poruszać się uczestnik, muszą pozwalać na bezpieczne uczestnictwo w Grze.
11. Sposób zgłaszania Uczestników oraz termin Gry zostanie określony przez zespół ds. organizacji Transportowej Gry Miejskiej i podany do publicznej wiadomości.
12. Protesty należy składać do dowolnego przedstawiciela organizatora w terminie organizacji Gry.
W oświadczeniu jest napisane że zapoznałeś się z regulaminem i go akceptujesz ;-)
I jeszcze jedna sprawa - zapisy na miejscu jutro pod ratuszem
Odpowiedz
#6
w tej zabawie uczestnicy powinni wczesniej wiedziec o miejscach do których będą mogli się udać, dzięki temu będą wiedzieli jaki środek transportu wybrać. ja np jak jade na zakupy to jade swoim autem, a jak jade do centrum załatwic sprawe w urzędize to jakde autobusem bo problem z miejscem parkingowym
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#7
zaworek napisał(a):w tej zabawie uczestnicy powinni wczesniej wiedziec o miejscach do których będą mogli się udać, dzięki temu będą wiedzieli jaki środek transportu wybrać. ja np jak jade na zakupy to jade swoim autem, a jak jade do centrum załatwic sprawe w urzędize to jakde autobusem bo problem z miejscem parkingowym

yyy, no właśnie w tym tkwi urok takich imprez moim zdaniem Smile
Odpowiedz
#8
Gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o przyzwyczajenia i środek transportu, który najbardziej nam odpowiada, z którego najczęściej korzystamy(?).
Odpowiedz
#9
Moja trasa: http://www.endomondo.com/workouts/uFK63SyKtO4

Mogłem od razu pojechać do LOiT i pytać o 'łaźnie Łabędzkich', ale mnie podkusiło by po drodze pytać; co nie przyniosło rezultatu, więc z Jana Pawła pojechałem pod PKP by na mapie śródmieścia szukać tego miejsca.

Miałbym wątpliwość czy młodzież wie, gdzie mszę prowadził JPII. Pozostałe punkty raczej bazowały na wiedzy, którą każdy może posiadać.

Acha, w sumie to manifest bym chciał na pamiątkę :-)
Bardzo przyjemny wyścig, zapraszam na swój pod koniec czerwca :] http://forum.rowerowylublin.org/viewforum.php?f=23

Dziękuję bardzo za fajną zabawę :-)

PS w przyszłych grach transportowych proponuję układać trasę pod dyktando przystanów ZTM.
Odpowiedz
#10
Co do manifestu to poproszę Panią Agatę z urzędu to może dostaniesz ksero (lub wyciągnę oryginał - mam sesję we środę). Na Twoim manifeście jest dość osobliwa informacja dot. godzin (na obydwu punktach miałeś godzinę 16.22) - wg. nich teleportowałeś się z łaźni Łabęckich do dworku Wincentego Pola Wink. Po dokładnym sprawdzeniu wyszło jednak, że po prostu jest to wina niezsynchronizowanych zegarków.
Link do manifestu:
https://picasaweb.google.com/1147910991 ... 9530312418
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości