Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.07.2012 - XIX Lubartowskie Święto Roweru
#1
[Obrazek: swroweru_6d9ca_bg.jpg]


Program lubartowskiego XIX Święta Roweru

08.00 – 17.00 Zapisy – tereny inwestycyjne obok przedsiębiorstwa Gaspol

10.00 – 14.00 Konkurs ze znajomości przepisów ruchu drogowego, rowerowy tor przeszkód, konkursy sprawnościowe

14.00 – 14.30 Pokazy Trialu Rowerowego w wykonaniu Karola Serwina, aktualnego Mistrza Polski

10.00 – 15.00 Znakowanie rowerów

15.30 – 18.20 Blok artystyczny

18.30 – Przejazd uczestników Święta Roweru ulicami miasta

19.00 – Zakończenie XIX Święta Roweru, losowanie 19 rowerów i innych nagród.

http://www.swietoroweru.pl
Odpowiedz
#2
Wstępnie jadę.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#3
Można by zebrać się razem i wspólnie na rowerach dotrzeć do Lubartowa. ;-) Wypada godnie zaznaczyć udział RL w tej imprezie :mrgreen: . Święto trwa cały dzień więc nie trzeba zrywać się z łóżka w niedzielę o nieprzyzwoitej porze. Wydaje mi się, że godz. 10:00, byłaby ok :-) Trzeba pomyśleć nad miejscem zbiórki, może Pl. Litewski ?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Jedzie ktoś może ponabijać km?
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#5
ja jadę, będę jeździł tyle na ile mi pozwoli czas - czyli ponabijam trochę km, ale jadę swoim tempem, więc odpadam jako Twój kompan Iwo :-P
Odpowiedz
#6
mariobiker napisał(a):Można by zebrać się razem i wspólnie na rowerach dotrzeć do Lubartowa. ;-) Wypada godnie zaznaczyć udział RL w tej imprezie :mrgreen: . Święto trwa cały dzień więc nie trzeba zrywać się z łóżka w niedzielę o nieprzyzwoitej porze. Wydaje mi się, że godz. 10:00, byłaby ok :-) Trzeba pomyśleć nad miejscem zbiórki, może Pl. Litewski ?



Popieram Kolegę tak by było Dobrze
Konrad R.
Odpowiedz
#7
Najlepiej zebrać się jak kiedyś, albo na Związkowej, albo na starym moście na Kalinie, ale lepiej chyba jednak Związkowa. Polecimy na Nasutów, gdzie będzie punkt kontrolny i zaliczą nam kilometry z Lublina. Godzinę tez bym zrobił wcześniejszą, np. 9.00 (choć mogę nie zdążyć, bo Córkę na obóz rano odwożę, ale to już moja strata jakby co).
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#8
mariox napisał(a):bo Córkę na obóz rano odwożę, ale to już moja strata jakby co).
a ja dwie córy, dopiero zauważyłem o lewarowskim święcie , miałem pchać się do Kazika , ale chciałbym do Lewartowa -rzućcie temat na ustawkę ,bo mi "baby z wozu - to koniowi lżej" :lol:
Odpowiedz
#9
ja się chętnie wybiorę, ale widzę, że mocna ekipa się zbiera:/ ktoś o przyziemnych możliwościach się wybiera Wink ?
Grzegorz
Odpowiedz
#10
gelos napisał(a):ktoś o przyziemnych możliwościach się wybiera Wink ?
Endriu ma ponad 3 tys. w nogach, może nie będzie szalał :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości