Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Lipca Urzędów- wyścig miejski MTB
#11
Ja wstępnie się piszę na wyjazd (potwierdzenie w czwartek/piątek). Dojazd do Wilkołaza szynobusem, później 14 km dojazd (akurat na rozgrzewkę). Bigos zabieraj się z nami Smile Jak by się ktoś chciał zabrać to na PW proszę info Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#12
hmm.. Chyba odpuszczę święto roweru.
Znajdzie się miejsce w samochodzie?
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#13
Uściślijmy jedną rzecz. DarekGT zapytał czy będzie to ściganko miejskie (c z resztą wynika z nazwy) czy klasyczne XC. Fotobiker mówi, że klasyczne XC a balu, że miejske ściganie. No więc jak?
Odpowiedz
#14
marcin0604 napisał(a):Uściślijmy jedną rzecz. DarekGT zapytał czy będzie to ściganko miejskie (c z resztą wynika z nazwy) czy klasyczne XC. Fotobiker mówi, że klasyczne XC a balu, że miejske ściganie. No więc jak?

Trasa w większości prowadzi po uliczkach w Urzędowie i dlatego mówimy tu o wyścigu miejskim. Wyścig będzie po prostu przeprowadzany tak jak klasyczne xc (nie sprinty jak ostatnio w Lublinie, tylko normalny wyścig gdzie wszyscy stratują razem i jada ustaloną liczbę okrążeń). Wink
Odpowiedz
#15
ok, dzięks.
Odpowiedz
#16
Kuba ja też szynobusem później z Wilkołaza do Urzędowa :->
Odpowiedz
#17
Po krótkim namyśle robię tak samo. Jak nie będzie padać to na 100% będę. Jeszcze jakbyśmy ustalili godzinkę coby razem pojechać.
Odpowiedz
#18
Bardzo miłe zaskoczenie imprezą! Kilka zdjęć: https://picasaweb.google.com/1100458610 ... Lipca2012#
Tomek
Odpowiedz
#19
Chyba dobrze, że sobie odpuściłem :-D
Odpowiedz
#20
bardzo fajne zawody pomimo mega wysokiej temperatury :!: atmosfera super, gratulację zwycięzcom aha i ten niezapomniany prysznic w wykonaniu strażaków :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości