Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy i Piknik Europ.w Nasutowie
#1
Małych i dużych, młodszych i starszych, dzieci z rodzicami, wnuczków z dziadkami: wszystkich Lublinian serdecznie zapraszamy do udziału w:
Międzypokoleniowym Rajdzie Rowerowym i Pikniku Europejskim w Nasutowie w ramach Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej.

Termin: 8 lipca 2012r., niedziela
Miejsce zbiórki: pętla autobusowa przy ul. Koncertowej


Główny organizator: Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw (Regionalne Centrum Informacji Europejskiej; Europe Direct Lublin)
Współorganizatorzy: Stowarzyszenie „Rowerowy Lublin”, Lena Kolarska-Bobińska Poseł do Parlamentu Europejskiego, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Uczestnicy: ok. 120 osób, wszyscy chętni, w szczególności całe rodziny; obowiązkowe wcześniejsze zgłoszenie obecności

Rajd Lublin-Nasutów-Lublin:

Godz. 11.30- zbiórka na pętli autobusowej na ul. Koncertowej
Godz.12.00 - rozpoczęcie rajdu
Godz. 14.00 – dojazd do NAsutowa i rozpoczęcie Pikniku w Nasutowie
Godz. 18.00 – powrót do Lublina

W programie Pikniku w Nasutowie:

- wspólne grillowanie: kiełbaski, bigos nasutowski itp.
- gry zespołowe: piłka nożna, siatkówka
- gry i konkursy europejskie z cennymi nagrodami
- atrakcje dla najmłodszych

Liczba miejsc ograniczona!!!

Zapisy : Andrzej Skórski, pod numerem telefonu: 81 536 10 89 lub mailowo: <!-- e --><a href="mailto:a.skorski@eds-fundacja.pl">a.skorski@eds-fundacja.pl</a><!-- e -->

W imieniu Organizatorów - serdecznie zapraszamy na dobrą zabawę!!!
orientuj...
Odpowiedz
#2
Mam wolną niedzielę więc chętnie się wybiorę w rejony bardzo dobrze mi znane z lat młodości :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
A jaka trasa teren czy asfalt???
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz
#4
Trasa rajdu wygląda tak

Rajd prowadzi RL, a dokładnie Jurek :-> Będziemy potrzebować Waszego wsparcia do poprowadzenia grup i ew. zabezpieczenia na trasie.Zgłaszajcie się więc w tym temacie w tym wątku.
orientuj...
Odpowiedz
#5
Trasa prowadzi przez moje rodzinne strony :mrgreen: więc bardzo chętnie pomogę Jurkowi :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Mariusz jak zawsze gotowy, dzięki :-D
Tak na marginesie, jeżdżąc ze mną na ustawki zawsze macie rajd międzypokoleniowy :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Jeszcze zostało trochę wolnych miejsc.. Nie zapomnijcie zgłosić swojego udziału w imprezie u Organizatorów!!!
orientuj...
Odpowiedz
#8
hej,

apel do wszystkich z RL - wybierających się na Rajd i Piknik: weźcie koszulki Rl jako, że będą rozdawane wszystkim uczestnikom kamizelki - dobrze, żeby prowadzący grupy, czy zabezpieczający wyróżniali się pomarańczowym kolorem.

A wszystkich jeszcze raz zachęcam, jeszcze jest trochę miejsc: będą kiełbaski, będzie pyszny bigos nasutowski, będzie strzelanie z łuku, będą bryczki, pogramy w siatkę..zapisujcie się jeszcze! :-D
orientuj...
Odpowiedz
#9
A ja mam takie zapytanie. Na stronie Pani Profesor Europoseł Leny Kolarskiej Bobińskiej pojawił się wpis o rajdzie, pod linkiem: http://lenalubelska.pl/polska-i-lubelsz ... pisow.html. Jest tam napisane, że zbiórka na końcowym autobusu numer 34, a według Jurkowej trasy to jest końcowy 15/55. Są na ul. Koncertowej dwie pętle autobusowe. I to jest raczej ta druga opcja.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#10
Jakub miedzy oboma końcowymi jest ze 500m więc najpierw podjedź na ten bliżej miasta (34), a jakbyś grupy nie spotkał to przy twoje kondycji w minutę będziesz na drugim. Sory z OT
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości